Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri ile Güvenli Çalışma, Sağlam Yapılar Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri olarak nihai hedefimiz, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın, hem de şirketin yararını gözetmektir.Önceliğimiz, mülk ve teçhizata zarar veren kazaları ve kişisel yaralanmaları önleme politikası ile hareket etmektir. 20 yıllık tecrübemizle, inşaat sektöründe her türlü ihtiyaca yanıt veren kullanışlı, dayanıklı ve kurulum kolaylığına sahip iskele sistemlerinin üretim ve projelendirmesini gelişmiş kapasite ile sürdürmekteyiz.

Referansımızı sorunsuz ve kazasız üretim geçmişimizden almakta ve üretimimizi daima en yeni teknolojiyle ikame etmekteyiz. Maksimum Güvenlik, Minimum Risk İş kazalarının önlenmesi ve kaliteli standart bir iskele sistemi geliştirilmesi amacıyla yapılan yasal düzenlemeler sonrası, yalnıza Türkiye’de değil Dünya genelinde güvenlikli iskele sistemleri pazarlayarak, inşaat sektöründe Ankara merkezli, öncü bir kuruluş olma özelliği taşımaktayız.

Modüler iskele, kamalı-flanşlı iskele ve güvenlikli H-tipi iskele olmak üzere dış cephe iskele sistemleri; kovanlı iskele, masa tipi iskele, cup-lock iskele ve teleskop direkler sistemleriyle desteklenen kalıp altı iskele sistemleri alanında sektörün gereksinimlerine yönelik proje odaklı çözümler üretmekteyiz. İskele sistemlerinde, hızlı ve yaratıcı çözümler üretme özelliğimiz ile sektörün gereksinimlerine ve dinamizmine tam uyum sağlamakta ve kapasitemizi geliştirmeye her geçen gün devam etmekteyiz.

İskele sistemlerinde en yeni güvenlik teknikleri ile yüksek standartlarda en iyi uygulamaları üretmekteyiz. Müşteri dostu, iş güvenliği yüksek, ekonomik ve kolay kurulup sökülebilen iskele tasarımlarımızda yüksek kalitede, uygun kiralık ve satılık ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Satılık ve kiralık iskele seçeneklerimizde zamanında teslimat, teslimat ve satış sonrası teknik destek, danışmanlık ve kaliteli işçilik konusunda yüksek standart ilkesiyle hizmet vermeyi taahhüt etmekteyiz.İskele kurulumundan itibaren periyodik olarak ve ihtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ve yerinde hizmet sunmayı garanti etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti, sürekli eğitim ve iş güvenliği konusunda yüksek bilinç prensibi ile çalışan personelimiz bu konuda yetkindir.