Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamındaki Belgelendirme Teşvikleri

GÜRBÜZ İNŞAAT İSKELE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İle TRSERT PERSONEL BELGELENDİRME arasında, Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun belgelendirme teşvikleri kapsamında ‘Üretici Firma Tek Nokta Başvuru Protokolü’’ imzalanmıştır. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 Sayılı Kanun ve tebliğlerde yer alan ‘’Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Meslekler’’ arasında olan Ahşap Kalıpçı ve İskele Kurulum Elemanı alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir ve sınavlarda başarılı olan adayların sınav ve belge masrafları İşsizlik Fonundan karşılanacaktır.

GÜRBÜZ İNŞAAT İSKELE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olan belgelendirme faaliyetleri ile söz konusu faaliyetin uzman kişiler tarafından yapılmasını hedeflemektedir. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Ahşap Kalıpçı ve İskele Kurulum Elemanı meslek alanlarındaki ustaların bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için GÜRBÜZ İNŞAAT İSKELE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile TÜRKAK’tan akredite ve MYK tarafından yetkilendirilmiş TRSERT BELGELENDİRME ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır.

MYK Belgesi sınavları TRSERT BELGELENDİRME tarafından yapılacaktır ve sınav sürecinde yazılı ve uygulama sınav ücretleri GÜRBÜZ İNŞAAT İSKELE SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ tarafından karşılanacaktır. Sınavlarda başarılı olan adaylar, Ahşap Kalıpçı ve İskele Kurulum Elemanı alanlarında Mesleki Yeterlilik Belgesinin sahibi olacaktır. Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak isteyen kişilerin taleplerini TRSERT BELGELENDİRME ve GÜRBÜZ İNŞAAT İSKELE SAN. TİC. LTD. ŞTİ ’nin aşağıda bulunan adresine iletmeleri gerekmektedir;

 

TRSert Belgelendirme Tic. A.Ş. Adres Bilgileri:

Ehlibeyt Mah. 1267 Cad. No:1/3 Çankaya/ANKARA

Tel No: 0850 303 99 00

Üretici Firma (Gürbüz İnşaat İskele San.Tic.Ltd.Şti.) Merkez Adres Bilgileri:

Ahi Evran Caddesi No:119 Ostim/Ankara

Tel No: 0312 385 13 94

Fax:0312 385 16 97

Gsm:0532 476 01 85

Üretici Firma (Gürbüz İnşaat İskele San.Tic.Ltd.Şti.) Fabrika Adres Bilgileri:

İstanbul Yolu 30. Km Akıncılar/Kazan/Ankara

Tel No: 0312 815 48 70

Fax:0312 815 52 70

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın