Hizmetlerimiz ve kalite standartlarımız ile tüm ürünlerimizde fark yaratmaya devam ediyoruz. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak güncel tasarımlarımızla ve son teknoloji sistemlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hızlı, etkili, ekonomik ve her açıdan güvenli hizmet garantimizden ve avantajlarından sizde yararlanmak ister misiniz? Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak 30 yılı aşkın süredir deneyimlerimizle, kaliteli hizmetlerle ve %100 müşteri memnuniyetiyle sizlere çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz avantajlardan müşterimiz olduğunuz ilk andan son ana kadar yararlanmanız mümkün. Canlı destek hattımız ve uzman ekiplerimiz ile inşaat sürecinin başlangıç anından son saniyesine kadar süreci sizlerle birlikte geçiriyoruz.

Güvenlikli Hizmet garantisi denilince akla gelen hizmet kalitemizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri aktif üretim ve satış işlemlerinden dolayı, her zaman geniş ürün stokuna sahiptir. Bu sayede müşterilerimize daima hızlı ve güvenilir bir garantisi sunmaktayız.

Yanı sıra attığımız adımlar ile sektörde 1 numara olmayı başardık. Türkiye’nin ilk İskele Kiralama, Projelendirme, Satış ve Süpervizörlük işlemlerini gerçekleştiren şirket olarak tarihe geçmeyi başardık. Yazımızın devamında sizler için hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

  • Kiralama

Kiralama hizmetinin avantajları ile müşterilerimiz, yatırım bedelinin nakit ödenmesinden kurtulurlar. Bu sayede kiralama bedellerini sabit ödemeler şeklinde yaparak finansman dengesini sağlar ve kontrol altına alırlar. Kiralama bedelleri ile birlikte ortaya çıkan harcamalarda ve kurum kazançlarında düşük vergi indirimlerinden yararlanabilirler. Sizde daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilir ve konuyla ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

  • Projelendirme

Projelendirme sistemimiz müşterilerimizin veya sahip oldukları ekiplerin yetersiz kalması gibi durumlarda devreye geren sistemlerimizden birisidir. Türkiye’nin en başarılı ekipleri, son teknoloji sistemler ile Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri standartlarıyla sizlerin daima yanınızda.

Projelendirme sistemimiz ile birlikte müşterilerimizin projelerine göre uygun olan iskele ve kalıp sistemlerini belirliyoruz. Mimari projelerine, imar uygulanacak alana göre iskele kalıp sistemlerinin yerleşimini ve kurulumunu sizler için yapmaktayız.

  • Süpervizörlük

Süpervizörlük hizmetiyle sizlerin için yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere günümüz inşaat problemlerinden biriside denetimsiz inşaatlar. Ancak bu konuda hiç endişelenmenize gerek yok. İskele Süpervizörlük servisimiz size endüstriyel projeler hakkında geniş bilgi birikimine sahip tecrübeli bir Süpervizör sağlar. Süpervizör her alanda denetimi sağladığı gibi isteğiniz dahilinde sizlere tavsiyelerde bulunacaktır.

  • Satış

Üretimini yaptığımız son teknoloji ürünlerimizin satış işlemlerini gerçekleştirerek sadece para kazanmayı değil müşterilerimize güvenli ve hızlı bir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. İskele ve Kalıp sistemleri satış işlemlerinde ürünler, marka etiketli, paketli, streçli ve güvenli olarak belirlenen miktarlarda müşterilere teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Ayrıca Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

-->