İnşaat İskelesi Fiyatları

İnşaat İskelesi Fiyatları

İnşaat iskelesi fiyatları iskele sistemlerinin özelliklerine, tasarım şekillerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple öncelikli olarak ihtiyacınıza uygun olan iskele ve kalıp sistemlerini belirlemeniz gerekmektedir.

İnşaat iskelesi fiyatları kapsamında yaptığımız çalışmalarla %100 müşteri memnuniyetine sahip olan şirketimizin uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İnşaat İskelesi Kiralama Fiyatları

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, sektörde yapmış olduğu araştırmalarla ve tecrübesiyle bilinmektedir. Kiralık iskele hizmetimiz ile mevcutta pek çok müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olduğunuz fark etmeksizin en uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz sistemlerimizi en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz.

Kiralık inşaat iskelesi, tercih edeceğiniz sistem kapsamında her şirkette farklılık göstermektedir. Bu anlamda önemli olan ve dikkat edilmesi gereken şey, bu sistemlerin yanında sizlere gönderilen ekstra hizmetlerdir. Şirketimizin benimsemiş olduğu güvenlik politikası ile edineceğiniz inşaat iskele sistemleri ile birlikte güvenlik sistemlerimizi de hizmetinize sunmaktayız.

İnşaat iskelesi alanının vazgeçilmezlerinden biri teleskopik direk sistemleridir. Ayarlanabilen teleskopik direk sistemleri; konutlarda, iş ve alışveriş merkezlerinde ve sağlık tesisi gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

İnşaat malzemeleri zamanla çeşitlenmiştir. Yeni sistem iskeleler, bu değişime ayak uydurularak geliştirilmiştir. Şirketimiz aşağıdaki alanlarda faaliyetlerini yürütmektedir:

 • İnşaat iskelesi kiralama
 • İnşaat iskelesi satışı
 • İkinci el inşaat iskelesi satışı
 • Flanşlı iskele satış ve kiralama
 • Güvenlikli iskele satış ve kiralama

Flanşlı iskele kiralama ya da sıfır inşaat iskelesi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu sistemlerin kurulumu için gerekli olan düzeneklere sahip değilseniz projelendirme ve danışmanlık ekiplerimiz de çalışmalarıyla 7/24 yanınızda olacaktır.

İnşaat İskelesi Fiyatları İkinci El

İnşaat iskeleleri farklı türlerde ve fiyatlarda olabilmektedir. Örneğin 2.el dış cephe iskele fiyatları, yapacağınız tercihlere ve iskele çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Satılık dış cephe iskelesi sistem özellikleri bakımından üç ayrı modele sahiptir:

 • H Tipi İskele
 • Kamalı Flanşlı İskele
 • Modüler İskele

Bir başka iskele türü ise kalıp altı iskelelerdir. Bu türün fiyatları nispeten yüksektir. Dolayısıyla günümüz koşullarında, kiralık kalıp altı iskelesi sistemlerinden faydalanmak iyi bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde avantajlı fiyatlarla hem sıfır hem de ikinci el kategorisinde satışı yapılan bazı ürünler şöyle sıralanabilir:

 • Cup-Lock İskele Sistemleri
 • Masa Tipi İskele
 • Teleskop Direkler
 • Kovanlı iskele
 • Güvenlikli İskele
 • Mobil iskele

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, yılları aşkın tecrübesi ve çalışmaları ile en uygun çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor. İskele çeşitleri sayesinde inşaat sektöründe sunduğumuz uygun fiyatlarla ve çözümlerle her zaman olduğu gibi sizlerin yanındayız.

Kiralık inşaat iskelesi fiyatları ya da ikinci el inşaat iskelesi fiyatları bu alanda çalışmakta olan firmaların en çok araştırdıkları sorgular arasındadır. “İskele kirası ne kadar?” Benzeri tüm sorularınız ve satın alım/kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat İskele Fiyatları Ne Kadar?

İnşaat iskele fiyatları gelişen teknoloji ve hayat kalitesindeki artış, inşaat alanını da etkisi altına almıştır. Günümüzde restorasyon ve ısı yalıtımı, kaplama gibi işlemlere olan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Birçok binaya yönelik sıva ve mantolama gibi çalışmalar yapılmaktadır.

İskele fiyatları, iskelenin çalışma sistemine, kullanım alanına ve süresine, ikinci el olup olmamasına göre değişebilmektedir. Bu kriterler kiralanacak sistemler için de geçerlidir. Örneğin dış cephe iskele çeşitleri en çok dış cephe montaj, düzeltme ve kaplama gibi işlemler için tercih edilmektedir.

Güvenlikli iskele çeşitleri ise güvenliği ön plana çıkarmak isteyenleri hedefliyor. İskele güvenlik sistemleri, iskelenin çeşidine göre farklılaşmaktadır. Bu iskeleler TS EN 10219-1 kuralının gereklerine göre üretilmiştir. Sistemlerimizin montajında da bu güvenlik ilkeleri dikkate alınmalıdır.

İskele kiralama fiyatları için Türkiye’nin neresinde olursanız olun Gürbüz İskele’nin ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz mümkün olan en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Uzun ömre sahip iskelelerimiz sizlere iskele fiyatı için ekonomik çözümler sunmaktadır. Ürünlerimizi ister kiralayın ister sıfır, isterseniz de ikinci el olarak satın alın. Flanşlı iskele kaç kg? Ya da iş iskelesi fiyatları gibi merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

-->