Masa Tipi İskele

Masa tipi iskele sistemi köprü, viyadük, sanayi, santral gibi yüksek ve ağır betonlu projelerde döşeme ve kiriş kalıbı taşıyıcı sistemi olarak kullanılabilmektedir.

Kalıp İskelesi uygulaması sayesinde büyük yüksekliklerde ve ağır yüklerde rahat kullanım kolaylığı sağlar. Standart elemanlardan oluştuğundan kurulumun hızlı ve kolay olmasını sağlamaktadır. Merdiven kulesi uygulaması sayesinde derin ve yüksek çalışma alanlarında güvenli ve emniyetli çalışma imkanı sağlamaktadır.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği, rahat taşıma sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir sistemdir.
Diyagonal eleman, Yatay eleman ve Çerçeve elemanı olmak üzere 3 ana elemandan oluşmaktadır. Çerçeve elemanı 60×4 mm, Diyagonal eleman ve Yatay eleman 34×2.5 mm mekanik testlere tabii tutulmuş TS EN 10219-1 belgeli standart borulardan üretilir.

Üretim EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır

150/110 cm, 150/150 cm, 150/180 cm yüksekliğindeki 3 farklı ana Çerçeve elemanı, alt ve üst ayar elemanları ile birlikte her türlü döşeme yüksekliğinde uygulanabilir ve kullanım kolaylığı sağlar.
Vinç ve tekerlekli özel arabalar yardımı ile taşınabilirler.
Sistem özel antipast boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.
Kalıp projenize uygun çözüm GÜRBÜZ İSKELE tarafından yapılır.

-->