Ahşap Kalıp Elemanları

döşeme kalıbı

Ahşap Kalıp Elemanları Ahşap Kiriş, Kuşak ve Plywood olmak üzere 3 ana kısımdan ayrıca onları birleştiren elemanlardan oluşmaktadır. Piyasada Ahşap Kalıp Malzemeleri olarak genellikle kavak kerestesi ve çam kullanılmaktadır. Önemli olan kullanılan malzemenin kalitesi ve üretim standartlarının yüksek düzeyde olmasıdır. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri yılları aşkın tecrübe ve deneyimleriyle son teknoloji Ahşap Kalıp Elemanları ve avantajlarını hizmetinize sunmaktadır.

Yapılacak kalıbın özellikleri ve kalıptan beklenen tekrar kullanım süresine göre kalıp malzemesi türü ve sınıfı seçimi önem kazanmaktadır. Ahşap Kalıp Elemanları kullanım ve üretim şartları kapsamında 2 çeşit Ahşap Kalıp Sistemi bulunmaktadır.

  • Ahşap Kirişli Perde Kolon Kalıp
  • Ahşap Kirişli Dairesel Kalıp

Ahşap Kalıp Sistemleri üst düzey güvenlik önlemleri alınmış, son derece geniş bir kullanım lalına sahip sistemlerdir. Ahşap Kirişli Kalıplar istinat duvarları, endüstriyel yapılar, konutlar, yüksek yapılar, köprü ve viyadük ayakları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Ahşap Kirişli Kalıp Sistemleri vinç ya da el ile taşınabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu ürünler ile arzu ettiğiniz inşaat ve işçi güvenliğini problemsiz şekilde sağlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf sağlarken hem de ekonomik açıdan kazanç elde edebilirsiniz.

Ahşap Kalıp Elemanları

Ahşap Kalıp Sistemleri kapsamında kullanılan birleştirme elemanları ve aksesuarlar sayesinde farklı boy ve genişlikte kalıplar elde edebilirsiniz. Ahşap Kalıp yapımında genellikle el aletleri ve taşınabilir ekipmanlar kullanılmaktadır.

Ahşap Kalıp Malzemeleri üretimi EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır. Sistem

Ahşap Kalıp Elemanları
Ahşap Kalıp Elemanları

Olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. Sistem üzerinde yapılacak olan basit değişikliklerde kalem, ip, metre, gönye, kerpeten, elektrikli testere, su terazisi, keser, tokmak, manivela kullanılmaktadır.

Ahşap Kalıp Elemanları özellikle Kolon Kalıp Sistemleri oluşturulurken büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ancak elemanlar kullanılırken Kolon Kalıbı Yapma Kurulları dikkate alınmalıdır. Bu anlamda yeterli ekipmana veya teknik desteğe sahip değilseniz endişelenmenize hiç gerek yok. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak Projelendirme ve Süpervizörlük hizmetlerimizle yanınızdayız. Bu desteğe özellikle Ahşap Kalıp Projesi çizimi esnasında ihtiyaç duyacağınızdan eminiz.

Ahşap Kalıp Elemanları hakkında daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin!

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın