Ahşap Kalıp İskelesi

Ahşap kalıp iskelesi; inşaatlarda, açık havada, yeraltında (tünel vb. kapalı alanlarda), istinat duvarları, endüstriyel yapılar, konutlar, yüksek yapılar, köprü ve viyadük ayakları ve yüksek yerlerde kullanılır. Gürbüz İskele yılların tecrübesi ile size güvenli, ahşap kalıp iskele sistemleri sunmaktadır.

Oldukça güvenlikli olan kalıp iskelesi (4 metreye kadar 4m dahil) sisteminde kullanılan ahşap, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve betonun yapışmasını önleyecek şekilde işlem görür. Bu yüzden oldukça pratiktir ve kullanım kolaylığına sahiptir.

Ahşap iskele (yüksekliği 4.01-6.00 m) sistemini oluşturan ahşap kalıp elemanları ahşap kiriş, kuşak ve plywood olmak üzere üç ana parçadan oluşmaktadır. İskeleler kurulurken genellikle kavak ve çam keresteleri kullanılmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve üretim standartlarının yüksek olması ahşap kalıp iskelesinin yapımında oldukça önemlidir.

Ahşap Kalıp İskelesi

Ahşap kalıp iskelesi, üst düzey güvenlik önlemlerine ve geniş kullanım alanına sahip sistemlerdir. İskeleyi oluşturan elemanlar, vinç ya da elle kolayca taşınabilmektedir. İş güvenliği açısından

Ahşap Kalıp İskelesi

Ahşap Kalıp İskelesi

oldukça iyidir. Ahşap kalıp elemanlarının kullanım ve üretim şartları bağlamında iki tür ahşap kalıp sistemi vardır:

  • Ahşap kirişli perde kolon kalıp
  • Ahşap kirişli dairesel kalıp

Ahşap kalıp iskelesi, birleştirme elemanları ve aksesuarlar ile farklı boy ve genişlikte yapılabilir. Yapım esnasında el aletleri ve taşınabilir ekipmanlar kullanılır. Üretim EN ISO 3834-3 kalite standartlarına göre ve gazaltı robotları ile yapılmaktadır.

İskele Kalıp Sistemleri

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, Projelendirme ve Süpervizörlük hizmetleriyle her an yanınızdadır. Ahşap kalıp iskelesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin! Gürbüz, 30 yılı aşan deneyimiyle inşaat işlerinize temel yapı taşı ve güvenlik ekipmanları sağlamaktadır.

Türkiye ve DÜnya’da pek çok noktaya gönderim yaptığımız iskele ve kalıp sistemlerimizi Ankara’daki 10.000 m² kapalı 5.000 m² açık alanımızda üretmekteyiz. Geniş üretim ve satış kapasitemizi müşterilerimizi avantajlı fiyatlarla buluşturmak için kiralama sistemimizle desteklemekteyiz. Dilerseniz size maliyet avantajı sağlayacak kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için +90 312 385 13 94 telefon numaramızdan bizleri arayabilir, internet sitemizdeki iletişim formlarından yazabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın