Ahşap Kirişli Perde Kolon Kalıp

Ahşap Kirişli Perde Kolon Kalıp kullanım alanı son derece geniş ve güvenli bir sistemdir. Sistemi vinçle ve elle taşınır şekilde dizayn etmek mümkündür. Çağımız teknolojisinde kullanılan en yaygın kalıp sistemidir.

İskele kalıp sistemlerimiz arasında yer alan ürünlerimizden birisi olan ahşap kirişli perde ve kolon kalıplarımızı da farklı pek çok alanda güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Vinç ya da el ile taşınabilecek şekilde tasarlanabilen bu ürünler ile arzu ettiğiniz inşaat ve işçi güvenliğini problemsiz şekilde sağlayabilirsiniz.

Sistem istinat duvarları, yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar, köprü ve viyadük ayakları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Ahşap kirişli perde kalıbı farklı boyutlarda geniş yüzeyli panolar oluşturularak kullanılır.

Ahşap kirişli kolon kalıbı iki adet L panodan oluşur. L panolar dış köşe birleştirme parçası ve ankraj mili kullanılarak birleştirilir.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Sistem ahşap kiriş, plywood ve çelik kuşak olmak üzere 3 ana elemandan oluşur.

Proje koşullarında oluşturulan panolar iş sonuna kadar demonte edilmeden kullanılması mümkündür. Bu özellik zamandan ve malzeme zaiyatından büyük tasarruf sağlamaktadır.

İmalatta sirkülasyon hızı yüksektir.

Üretim EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır.

Kalıp projenize uygun çözüm GÜRBÜZ İSKELE tarafından yapılır.

AHŞAP KİRİŞLİ DAİRESEL KALIP

Ayarlı dairesel perde kalıbı değişen çaplarda dairesel perdelerin bulunduğu projelerde uygulanan ekonomik, hızlı ve pratik çözümler sağlayan bir sistemdir .

-->