Çelik Kalıp Sistemleri

Çelik Kalıp Sistemleri

Çelik Kalıp Sistemleri modüler olarak tasarlanmış kalıp sistemlerinin en önemli parçalarından birisidir. Sac yüzeyli ve plywood yüzeyli olmak üzere iki tip Modüler Kalıp Sistemi bulunmaktadır. Modüler Kalıp Sistemleri el ile ya da istenirse paneller yardımıyla birbirine monte edilerek vinçle taşınabilmektedir. Modüler Çelik Sistemler kurulumu kolay ve bir kişi tarafından rahatla taşınabilen hafif pano sistemleridir. Değişken ölçülere kolay adapte edilebilir olmasıyla müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Çelik Kalıp Nedir sorusu cevaplanmadan önce Kalıp Sistemleri Nelerdir bilinmesi gerekmektedir. Kalıp Sistemleri kullanım yerlerine, kullanım şekillerine ve sizin yapacağınız tercihlere göre

Çelik Kalıp Sistemleri
Çelik Kalıp Firmaları

birçok çeşide sahip sistemlerdir.

  • Betonarme Kalıp Sistemleri
  • Döşeme Kalıp Sistemleri
  • Kolon Kalıp Sistemleri

Modüler Kalıp Sistemleri bu anlamda perde kalıbı, kolon kalıbı, temel kalıbı olmak üzere birçok farklı alana uyum sağlayabilir. Her türlü mimari tasarıma uygulanabilir. Sistem, yedek elemanlarla tırmandırılabilir. Böylece yüksek perdeler vince gerek olmadan kolayca dökülebilir.

Çelik Kalıp Sistemleri avantajları göz önünde bulundurulduğunda her anlamda tercih edilebilir ekonomik sistemlerdir. Kalıp Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Çelik Kalıp Sistemleri

İnşaat Kalıp Sistemleri incelendiğinde birçok firma en ideal sistem olan Çelik Kalıbı müşterilerine önermektedir. Bu aşamada akıllara gelen ilk soru Çelik Kalıp Nedir ve neden tercih edilmelidir olmaktadır.

Modüler Çelik Kalıbı çelik veya plywood yüzeylerin çelik kirişlerle desteklenerek oluşan panoların birleşimi ile ortaya çıkan kalıp sistemidir. Çelik yüzeyli panolar yardımıyla düzgün ve kaliteli beton yüzeyler elde edilmesini sağlar. Ahşap kalıba göre daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ahşap Kalıp Sistemleri ve ürünleri baz alınarak yapılan karşılaştırmada Kalıp Sistemleri %62 daha ekonomiktir. Modüller Kalıp Sistemleri kapsamında sunulan Çelik Kalıp güvenlik açısından da üst düzey bir koruma sağlamaktadır.

Çelik Kalıp Firmaları arasında yapacağınız ufak bir araştırma sonucunda Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri sizlerin de tercihi olacaktır. Bunların yanı sıra sunduğumuz Kiralama, Süpervizörlük, Projelendirme hizmetlerimizle sizleri her anlamda desteklemeyi hedefliyoruz. Çelik Kalıp Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

-->