Dış Cephe İskele Kiralama

Dış Cephe İskele Kiralama

Dış cephe iskele kiralama özellikle çok katlı binalara yapılacak tek seferlik uygulamalarda tercih ediliyor. Bu sayede binanızın dış cephe işlemlerini gerçekleştirmek için uzun vadeli kullanmayacağınız iskeleleri satın almanıza gerek kalmıyor.

Dış cephe iskele kiralama fiyatları genel olarak, iskelenin boyut ve kalite standartlarına göre farklılık göstermektedir. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak müşterilerimize üst düzey kaliteyi, çok daha uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

Dış Cephe İskele Kiralama Avantajları Nelerdir?

Dış cephe iskele sistemlerinin, güvenlik standartları çerçevesinde üretilmiş dayanıklı ürünler olması gerekmektedir. Bu ürünler üzerinde çalışan işçilerin can güvenliğinin tehlikeye atılmamasının yanı sıra kullanım avantajları da sunmalıdır.

Binanıza çeşitli dış cephe uygulamaları yapmak için iskele satın almanız halinde işlerinizin çok daha kolay işlemesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu iskeleler iş bittikten sonra elinizde kalacak ve yaptığınız yüksek masraflar ilerleyen dönemlerde gereksiz bir hal alacaktır.

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak müşterilerimize dış cephede kullanacağınız iskele sistemleri için kiralama hizmeti veriyoruz. Böylece kullanacağınız iskeleleri almak için ek masraflar ve yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmıyor. İskeleleri ihtiyacınız olduğu süreliğine kiralayarak hem uygun fiyat avantajlarından yararlanıp hem de işiniz bittikten sonra tüm iskeleyi depolama zorlukları ile karşı karşıya kalmazsınız.

Dış Cephe İskele Kiralamada İskele Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Modüler iskele sistemleri, her ortama uyum sağlayabilen yapıları sayesinde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Modüler iskeleler, tekerlek sistemi sayesinde kullanıcılara taşıma ve yerleştirme konusunda da avantajlar sunuyor. Binaların hem dış hem de iç cephe işlemlerinde kullanılabiliyor.

  • Güvenlikli H Tipi İskele
  • Kamalı – Flanşlı İskele
  • Modüler İskele

H tipi iskele sistemleri genellikle inşaatlarda ve binalara yapılan mantolama gibi dış işlemlerde tercih edilmektedir. H tipi iskeleler, kullanıcıya kolay kurulum ve demontaj avantajı sunmaktadır. Dikey, yatay ve diyagonal elemanlar kullanılarak tasarlanan H tipi iskele sistemleri bu sayede eğilme ve burkulmaya karşı yüksek mukavemet sunar.

Kamalı flanşlı iskele sistemleri genellikle restorasyon işlemlerinde tercih edilmektedir. İskelelerin istenilen boyutlarda tekrardan inşa edilebiliyor olması ve sundukları yüksek güvenlik imkanları sayesinde gemi inşaatlarından asansör sektörüne kadar birçok alanda tercih edilmektedir.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın