Dış Cephe İskele Sistemleri Gürbüz İskele

Dış Cephe İskele Sistemleri

Dış Cephe İskele Sistemleri her türlü cephe çalışmalarında, sanat ve tarihi yapılara uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde, sanayi tesislerinde, gemi imalatı sanayisinde, asansör kuyularında ve dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde kullanılanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Dış cephe iskele sistemleri kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir. Her kata saç kalaslar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır. Dış cephe iskele sistemleri TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun üretilmiştir.

Dış Cephe İskele Sistemleri temel amacı, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın hem de şirketin yararını gözetmektir.

Verdiğimiz bu hizmetlerin yanı sıra özellikle son yıllarda konutlar, yüksek yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, endüstriyel yapılar, enerji tesisleri, hastane sağlık tesisleri, yenileme vb. projelerde dış cephe iskele sistemleri ve avantajlarından birçok müşterimiz yararlanmış ve memnun kalmıştır. Siz de müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dış Cephe İskele Sistemleri projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir.

Dış Cephe İskele Sistemleri Nelerdir?

 

Dış Cephe İskele Sistemleri
Dış Cephe İskele Sistemleri

Dış Cephe İskele Sistemleri; Güvenlikli H Tipi İskele, Kamalı Flanşlı İskele ve Modüler İskele olmak üzere üç kısma ayrılmaktadır.

Güvenlikli H Tipi İskele Sistemi; her türlü cephe çalışmalarında, gemi imalat sanayisinde sanayi tesislerinde kullanılabilen çok amaçlı iş iskelesidir.

Kamalı-Flanşlı İskele sistemi; her türlü cephe çalışmalarında, sanat yapılarında, sanayi tesislerinde, asansör kuyularında, gemi yapım ve onarım işlerinde kullanılabilen çok amaçlı ve güvenlikli iş iskelesidir.

Yapıların iç ve dış kısımlarında her türlü montaj, tesisat ve restorasyon projelerinde kullanılan tekerlekli bir sistemdir.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın