Dış Cephe İskele

Şantiye, inşaat ve binaların cephelerinde gerçekleştirilecek çalışmalarda tercih edilen dış cephe iskele sistemleri; çalışanlarınızın can ve mal güvenliğini koruyan, size hız kazandıran ürünlerdir. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Gürbüz İskele güvencesi ile dış cephe iskelesi kurulumu çok kolay ve sorunsuz olacaktır.

Dış cephe iskelesi iş güvenliği tüm firmaların en çok önemsediği hususlardandır. Çalışanlarınızın can güvenliği size emanet ediliyor, siz de bunun bilinciyle en güvenli dış cephe iskele ürününü kullanmak istiyorsunuz. Bunun için sunduğumuz aşağıdaki alternatifler sizin için ideal bir tercih olacaktır.

Güvenlikli H Tipi İskele Sistemi; birbirinden farklı cephe işlerinde, gemi imalat sanayisinde ve sanayi tesislerinde tercih edilen ve kullanılan çok amaçlı iş iskelesidir.

Kamalı-Flanşlı İskele sistemi; tüm cephe projelerinde, sanatsal ve tarihi yapıların restorasyonunda, sanayi tesislerinde, asansör kuyularında, gemi yapım ve onarım işlerinde kullanılabilir.

Yapıların iç ve dış kısımlarında her türlü montaj, tesisat ve restorasyon projelerinde kullanılan tekerlekli bir sistemdir.

Dış Cephe İskele Sistemlerinin Üstün Standartları

Kullanılacak platforma göre uzunluğu ayarlanabilen dış cephe iskele sistemleri binlerce kiloluk ağırlığı kolayca taşıyabilmektedir. Bu yüzden ağır malzemelerin taşındığı gemi inşaatlarında, ağır sanayide, asansör kuyularında ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda iş ve alışveriş merkezlerinde de çok ağır malzemeler taşınmaya başlanmıştır. Bu bağlamda iskele, iş ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra endüstriyel yapılarda, enerji ve sağlık tesislerinde de tercih edilmeye başlanmıştır.

Tüm bu işlerinizi yaparken elbette birtakım ürün standartlarının bulunması gerekmektedir.  Dış cephe iskele, TS-EN 12811 ve TS-EN 12810 standartlarına uygun üretilmektedir.

  • Dış cephe iskele ile yüzlerce metre yüksekliğe çıkılabilmektedir.
  • Sabitleyici yapısı ile iskele çökmez ve çalışanların güvenliği sağlanır.
  • Malzeme kalitesi çok üstündür.
  • Kurulum ve sabitleme firmamız tarafından yapılır.

Bu ergonomik, kurulumu kolay, standartları yüksek, hizmet garantisine sahip olabilmek için Gürbüz İskele ile iletişim kurabilirsiniz. Maliyetleri azaltmak istiyorsanız eğer, Gürbüz İskele’nin sunduğu kiralık iskele hizmetimizden yararlanabileceğiniz gibi satılık iskele hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Küçük bir araştırma yaparsanız firmamızın en uygun ve avantajlı fiyatları sunduğunuz görürsünüz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın