Dış Cephe Platform İskele Fiyatları

Dış Cephe Platform iskele fiyatları

Dış cephe iskele platform fiyatları, satın alınan iskelenin metrekaresi hesaplanarak belirlenmektedir. Dış cephe mantolama, dış cephe yalıtımı, cam temizliği ve boya badana işlemlerine benzer olan alanlarda kullanılmaktadır.

Dış cephe iskele platform fiyatları, ihtiyaç duyulan adet ve uzunluklara göre değişmektedir. Son yıllarda en fazla tercih edilen inşaat ekipmanlarından biridir. Platform genellikle; konut projelerinde ve dış cephe işlemlerinde, işçilerin işlerini olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmaları için sıkça kurulan bir sistemdir.

Dış Cephe Platform İskele Fiyatları 2024

Dış cephe platform iskele fiyatları 2024 , Çok katlı ve dikey yapıların güvenlikli olarak çalışma alanı yaratmanızı sağlarlar. Hareketli cephe platformları öncelikli olarak işçi güvenliği düşünülerek tasarlanır. Farklı boyuttaki parçaların birleşimiyle oluşurlar ve güvenlikli bir çalışma ortamı sağlar. Modüler yapıları sayesinde kolay sökülüp, takılabilir ve İstendiğinde yükseltilmesi yapılabilmektedir, böylece zamandan, işçilikten ve maliyetten tasarruf yapmanız mümkündür. Dış cephe iskele fiyatları platformun uzunluklarına göre değişiklik göstermektedir. 

Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Cephe platformu çeşitleri klasik iskelelere göre çok daha fonksiyonel olup ihtiyaç durumuna ve işlevine göre fiyat değişkenlikleri göstermektedirler. Eski tip olan iskele sistemlerine göre daha modern olarak bilinmektedir ve elektrikli hareketli motoru ile ulaşmakta güçlük çekilen birçok yükseklik noktasına kolay ulaşım imkânı sağlar.

Cephe iskeleleri çalışmalarının güvenli bir şekilde sürdürülebilmesi için, iskele bileşenlerinin özellikleri, kurulum ve söküm işleri planlı olarak yapılmalıdır.

İskele çevresinde yapılan faaliyetler ve risklere karşı alınacak tedbirler gibi birçok husus bir bütünlük içerisinde değerlendirilmeli ve çalışmalar bu kapsamda yürütülmelidir. İnşaat sektörü dışında da kullanılabilirliği olan sistemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Bina ve inşaatların onarımında.
  • Dış cephe kaplamalarında.
  • Dış cephe boya çalışmalarında.
  • İmalat, üretim İşlerinde.
  • Gemi üretimi, boya ve onarımlarında.
  • Bina ve İnşaatların cam işlerinde.
  • Yüksek katlı binaların temizlik işlerinde de kullanılmaktadır
Exterior Platform Scaffolding Prices

Dış cephe platform fiyatları çeşitleri, modelleri, markaları değişkenlik gösterdikçe farklılaşmaktadır. Her koşulda kullanılmak üzere tasarlanan yapıları sayesinde hava muhalefetinden etkilenmezler. Motorlu frenleme ve Otomatik Platform dengeleme Sistemi sayesinde güvenliği stabil hale getirmektedir. 

Acil Durumlarda Manuel İniş Sistemi ve acil stop donanımlarına sahip olan sistem projelerin güvenli olarak tamamlanmasına etki eder. Eski model olan iskelelere nazaran az malzeme ve ekipmanla kurulumu yapılmaktadır. Depolama ve nakliye aşamalarında ise kullanıcıya büyük kolaylıklar sunar. Sağlam, güvenilir ve ekonomik olması dış cephe iskele platformunun artılarındandır.

-->