H Tipi İskele Üreticisi

inşaat kalıp sistemleri

Gelişmiş malzeme yapısı ve son teknoloji tasarımları ile H tipi iskele üreticisi firmalar arasında kalitesini kanıtlayan Gürbüz İskele avantajları ile siz de ihtiyacınız olan tüm sistemlere çok daha kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Tüm dış cephe çalışmaları, gemi inşaatları ve sanayi sektöründe H tipi iskele üreticisi olarak Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri’ni tercih ederek siz de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı iskele modellerine kavuşabilirsiniz. İskele sistemlerinde kullanılan tüm yatay, dikey ve diyagonal elemanlar TS EN 12810-1 kalite standartları kapsamında üretilmektedir.

H Tipi İskele Üreticisi Gürbüz İskele

Gürbüz İskele olarak sektörde verdiğimiz 30 yılı aşkın hizmet süresi ile kullanıcılarımıza üst düzey kalitede ürünler sunuyoruz. Bu sayede siz de alacağınız tüm iskele çeşitlerinden yüksek performans elde edebilir, uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Üretilen tüm iskele modellerinde, malzeme detaylarına ve tasarım inceliklerine dikkat edilmektedir. Tasarlanan tüm metal yapılarda, korozyona karşı direnci arttıracak tasarımlar tercih edilmektedir. Böylelikle özellikle iskele sistemlerinin köşe ve bağlantı noktalarında görülen korozyon başlangıcı sorununun da önüne geçilmektedir.

H Tipi İskele Tasarımında İnce Detaylar

İskele sistemlerinin birleştirme aşamasında yapılan geliştirmeler ile daha kuvvetli bir statik yapı elde edilmekte ve yük dağılımı profesyonel şekilde hesaplanmaktadır. Bu sayede standart H tipi iskele modellerinden farklı olarak, iskelelerin aynı yükseklik ve malzeme sayısı ile daha ağır yüklere dayanıklı hale gelmesi sağlanmaktadır.

İskelelerde kullanılan tüm çelikler, iskelelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sertlik ve süneklik değerlerine sahiptir. Bu sayede sistem hem yüksek ağırlıklara karşı dayanıklı hale getirilmekte hem de burkulma ve dış etkenlere karşı mukavemet değerleri arttırılmaktadır.

Gürbüz İskele tarafından üretilen tüm iskele sistemleri, sıcak daldırma galvaniz kaplamaya sahiptir. Böylece iskelelerin korozyona ve dış etkenlere karşı direnci TS EN 12811-2 standartlarınca arttırılmaktadır.

Üretilen H tipi iskele sistemlerinin yürüme platformları 300 kg/m2’lik taşıma kapasiteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde üretilmektedir. Roll Forma makinesinde üretilen yürüme platformları bu sayede minimum malzeme hatası ile çok daha yüksek dayanım sunmaktadır.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın