İnşaat İskele Üreticisi

İnşaat İskele Üreticisi

İnşaat iskele üreticisi firmalar arasında, Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri sayesinde siz de ihtiyacınız olan tüm iskele tiplerine kısa sürede kavuşabilir, işlerinizin aksamadan devam etmesini sağlayabilirsiniz.

İnşaat iskele üreticisi olarak sektörde yıllardan bu yana kazanılan tecrübe ile çalışan Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı, pratik çözümler sunacak şekilde çalışıyoruz.

İnşaat İskele Üreticisinden Yüksek Kalite Garantisi

Gürbüz İskele olarak 30 yılı aşkın süredir yapı malzemeleri ve inşaat iskeleleri sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Üretilen tüm iskeleler, kalite kontrol işlemlerinden geçirilmekte, bu sayede kullanacağınız tüm ürünlerde yüksek kalite garantisi sunulmaktadır. İnşaat iskelelerinde dikkat edilmesi gereken sertlik düzeyi ve dış etkenlere karşı dayanım oranlarında yapılan üretimler sayesinde siz de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz inşaat iskelelerine sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Satılık ve Kiralık İskeleler

Günümüz inşaat sektörünün en büyük sorunlarından bir tanesi, inşaat firmalarının kiralık iskele sistemlerine ulaşamadığı için ilerleyen yıllarda ihtiyacı olmayacak iskele sistemlerine yüksek fiyatlar ödemesidir.

Gürbüz İskele tarafından sunulan kiralık iskele hizmeti sayesinde, binaların dış cephelerinde yapılacak bakım ve onarım işlemlerinde ya da iç mekan dekorasyonlarında kullanacağınız çeşitli iskele sistemlerini kiralayabilirsiniz. Böylece ilerleyen dönemlerde kullanmanıza gerek olmayacak ve firma deponuzda yer kaplayacak ürünleri satın almak yerine belirli dönemler için kiralayarak hem maddi kazanç elde edebilir hem de ilerleyen dönemlerde depolama sorunları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Önce Yüksek Kalite

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak hem Türkiye içerisine hem de yurtdışına iskele sistemi üretimi yapıyoruz. Firmamız tarafından üretilen tüm iskele ve kalıp sistemlerinde TS EN 12810-1, EN ISO 3834-3 ve ESEK kalitesinde iskele sistemleri tasarlanmaktadır. Bu sayede üretilen tüm ürünler yüksek kalite ve dayanım garantisi vermektedir.

İskele sistemlerinin daha fazla yük taşıyabilmesi için hem üretilen malzemelerin hem de tasarımın önemi oldukça büyüktür. Malzeme kalitesinin yanı sıra yapılan tasarım geliştirmeleri ile birlikte iskele sistemleri daha dayanıklı ve güvenli bir hale geliyor. Siz de Gürbüz İskele avantajları ile daha kısa sürede kurabileceğiniz pratik ve aynı zamanda daha fazla yük taşıyabilen dayanıklı iskele sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın