İnşaat İskelesi Çeşitleri

İnşaat İskelesi Çeşitleri

İnşaat İskelesi Çeşitleri her duruma, alana ve şartlara uygun olarak Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri tarafından hazırlanmıştır. Aynı şekilde bütün iskele çeşitlerinin üretimi tarafımızca yapılmaktadır. Türkiye’nin en prestijli ve deneyimli firmalarından birisi olarak sizlere uygun çözümler sunmaya devam ediyoruz.

İnşaat İskelesi Çeşitleri Nelerdir? Sorusu birçok müşterimiz tarafından bizlere en çok yöneltilen sorular arasındadır. İskele Çeşitleri uygulama biçimine ve yapılan projelendirme işlemine göre değişiklik göstermektedir. Projelendirme hizmetimiz sayesinde siz de ihtiyaçlarınızı öğrenebilir, en uygun fiyatlarla inşaat iskelesi çeşitleri ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Güvenlikli İnşaat İskelesi Çeşitleri sayesinde hem mal hem de can güvenliğini sağlayabilirsiniz. Son teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmış iskele çeşitleri sayesinde hızlı, güvenli ve ekonomik iş güvencesine sahip olabilirsiniz. Şirket çalışanlarınızın ve çevrede yaşayan insan kitlesinin güvenliğini sağlarken, maddi zararlardan kaçınmış olursunuz.

İnşaat İskelesi Çeşitleri

İnşaat İskelesi ve Çeşitleri yapıya, kullanım alanına ve şartlarına göre iki ana başlık altında incelenmektedir.

  • Dış Cephe İskele Çeşitleri
  • Kalıp Altı İskele Çeşitleri

İskele sistemlerimiz farklı koşullara ve standartlara tam uyum sağlayabilir. TS EN 10219-1 normunun gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

Dış Cephe İskele Çeşitleri

Dış Cephe İskele Çeşitleri dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde, her türlü cephe çalışmasında uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde kullanılmaktadır. Yüksek yapılarda, dış cephe işleri yapılırken çalışanların maksimum güvenliğini sağlar. Yerleşim bölgesi içerisinde ise yayaların can güvenliğini sağlayan iskele sistemidir.

Elemanları çerçeve, yatay ve diyagonal elemanlarla birlikte, sac kalas, kapaklı merdiven, yan korkuluk ve tekmelikten oluşmaktadır. Dış Cephe İskele Çeşitleri tamamında her kata saç kalaslar ve kenar korumalıkları koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler yardımı ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır.  Dış Cephe İskele Çeşitleri Modüler İskele, Kamalı Flanşlı İskele ve Güvenlikli H Tipi İskele olmak üzere üç kısma ayrılmaktadır.

Kalıp Altı İskele Çeşitleri

Kalıp Altı İskele Çeşitleri her türlü döşeme sisteminde kullanılabilen ideal sistemlerdir. Yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi ve farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle güvenli ve hızlı bir iş ortamı oluşturmaktadır. Kolay montaj ve demontaj özelliği ile viyadük, sanayi, köprü, santral, gibi yüksek uzunluklarda ve ağır betonların kullanıldığı projelerde tercih edilmektedir.

Kalıp Altı İskele Sistemleri yük iskelesi, masa kalıbı iskelesi ve merdiven kulesi gibi 3 farklı şekilde kullanılabilir. Kullanım alanına göre Cup-Lock İskele Sistemleri, Masa Tipi İskele, Teleskop Direkler, Kovanlı İskele olarak dört bölüme ayrılır.

İskele Kiralama

İnşaat İskelesi Çeşitleri Kiralama hizmetiyle ve avantajlarıyla sizlerle birlikte. İskele Kiralama Ankara ve Türkiye kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz. İskele Çeşitleri ve Kiralık iskele Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek inşaat iskelesi fiyatları avantajlarından ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın