İnşaat İskelesi Üretimi

İnşaat İskelesi Üretimi

İnşaat İskelesi Üretimi zor ve meşakkatli bir iştir. Gürbüz iskele ve Kalıp Sistemleri İnşaat İskelesi Üretimi 2018 standartlarında hız kesmeden üretime, kiralama ve satış hizmetlerine devam etmekte. Diğer firmalara nazaran yaptığımız üretim işlemiyle sektörde 1 numara olmayı başaran bir firma olarak sizi de hizmet kalitemizden yararlanmaya davet ediyoruz.

İnşaat İskelesi Üreten Firmalar ve hizmetlerine nazaran sunduğumuz avantajlarla kalite standartlarımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Üretim sürecinin yanı sıra hızlı kargo kiralama, satış ve süpervizörlük hizmetlerimizle sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

İnşaat İskelesi Üretimi Ankara kapsamında yapılırken hızlı teslimat ve kargolama işlemlerimizle Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul, İzmir, Bursa gibi şehirlerde sahip olduğumuz depolar sayesinde en kısa sürede üretim ve teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlarla ve kampanyalarla hizmetlerimizden anında yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. İnşaat İskelesi Üretimi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

İnşaat İskelesi Üretimi

İnşaat iskelesi TS EN 10219-1 normunun gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Kurulumu ve sistemlerin sökülmesi her açıdan güvenli, hızlı ve basittir. Ürünlerimiz, alternatif platform boylarına ve standartlarına göre düzenlenmekte ve üretilmektedir. Bu sayede binlerce kiloluk ağırlıkları kolaylıkla taşıyabilmektedir. Gemi imalatı, ağır sanayi, asansör kuyuları ve sanayi tesislerinde kullanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

  • Sistemlerimizin hafif olması kolay hareket ettirilmesini sağlar. Ayrıca 75 cm lik çerçeveler ile istenilen yüksekliğe ulaşılabilme özelliğine sahiptir.
  • Dikey çerçeveler 42 x 2,5mm kesitinde, yatay ve diyagonal elemanlar 27×2,5mm kesitinde mekanik testlere tabii tutulmuştur. İskele Üretimi TS EN 10219-1 belgeli borulardan yapılmaktadır.
  • Üretim EN ISO 3834-1 kaynak kalite standartlarına göre gazaltı kaynak ile yapılmaktadır.
  • Yürüme platformları 300kg/m2 taşıma kapasitesine sahip olup Roll-Forming makinesinde üretilmektedir.

Güvenlikli İskele Üretimi

İşletmemiz aylık 30.000 m² cephe iskelesi, 40.000 m³ döşeme altı kalıp iskelesi ve 10.000 m² perde – kolon kalıbı üretebilme kapasitesine sahiptir. Ankara’da 15.000 m² alanda kurulu olan fabrikasıyla Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenlikli Dış Cephe İskelesi Üretimi ve Güvenlikli Kalıp Altı İskelesi Üretimi tarafımızca sağlanmaktadır.

Siz de hem üretim hem de sunduğumuz diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek sizler için hazırladığımız avantajlı paketlerimiz, iskele fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın