İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri

İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri bir inşaatın olmazsa olmaz yapı taşlarıdır. İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri hem yapınızın hem de çalışanlarınızın güveni için son derece önemli malzemelerdir. GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri 1986 yılından günümüze, inşaat iskelesi ve inşaat kalıp sistemleri imalatı, projelendirilmesi, inşaat sonrası faaliyetleri ile sektöründe yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.

Aylık 30.000 m² cephe iskelesi, 40.000 m³ döşeme altı kalıp iskelesi ve 10.000 m² perde – kolon kalıbı üretebilme kapasitesine sahip işletmemiz; Ankara’da 15.000 m² alanda kurulu olan fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri
İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri

 

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri, kiralık iskele, satılık iskele hizmetleri vermekte olup inşaat iskele fiyatları konusunda sizlere en ideal çözümleri sunmaktadır. Özellikle sektörde proje sürelerinin kısalması ile ihtiyaç duyulan, iskele kiralama konusunda her geçen gün gelişen kiralık iskele kalıp sistemleri ile kiralama hizmetimiz çeşitlenerek büyümektedir. Dış cephe iskele fiyatları, inşaat iskele fiyatları açısından tasarruf etmek isteyen müşterilerimize ikinci el iskele hizmetimizi titizlikle sunmaktayız.

İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri Hizmetlerimiz

İskele endüstrisi konusundaki tecrübemizi ve sorunlara karşı ürettiğimiz çözüm deneyimimizi kullanarak, müşterilerimizin artan ihtiyaçlarına uyacak tüm hizmetleri karşılamaya çalışıyoruz.

Dış Cephe İskele Sistemleri

İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri
İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri

Dış Cephe İskele Sistemleri projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir.

Güvenlik Sistemleri

İnşaat Güvenlik Sistemlerinin temel amacı, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın hem de şirketin yararını gözetmektir. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri olarak önceliğimiz, mülk ve teçhizata zarar veren kazaları ve kişisel yaralanmaları önleme politikası ile hareket etmektir.

Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri; mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme sisteminde kullanılan ideal sistemlerdir. Kolay kurulumu, yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi, kolay depolanması ve farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle diğer iskele sistemlerine nazaran en çok tercih edilen sistemlerimiz arasındadır.

Kalıp Sistemleri

Kalıp Sistemleri kullanım alanlarına ve faaliyetlerine göre değişiklik gösteren son derece geniş ve güvenli sistemlerdir. Güvenlikli iskele cephe, boya, mantolama ve izolasyon işlerinde, duvar yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlemlerinde, silo yapımında en çok kullanılan sistemler arasında yer alır. Beton kalıpları,inşaat kalıp sistemleri özellikle son yıllarda açık hava reklamcılığında, tribün ve sahne oluşturulmasında, gemi inşası ve bakım onarımlarında, asansör boşluklarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında rahatlık ve güvenilir bir iş üretimini sağlamak için kullanılabilecek çok amaçlı bir iskele sistemedir.

Projelendirme ve Kiralama hizmetleri ile en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet kalitesinden anında yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni ürünlerimizden indirimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Facebook I instagram I Twitter I YouTube I

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın