İskele Ekipmanları Satışı

İskele Ekipmanları Satışı

İskele ekipmanları satışı ile de hizmet veren Gürbüz İskele; yapıların tamirat, yalıtım mantolama ve sıva işlerinde kullanılmak üzere iskele ekipmanları üretmektedir. Bilhassa, ekipmanlar güvenlik açısından oldukça önemlidir ve personelin yüksek katlara kolayca ulaşmasını sağlar.

Firmamız tarafından yapılan iskele ekipmanları satışı, pek çok firmanın güvenlik sorununu çözümlemesini sağlamıştır. Üst katlara ağır malzemelerin taşınması, kimi zaman sıkıntılara neden olmaktadır. İskele ekipmanlarıyla bu iş kolayca çözümlenmekte, her katta güvenli ve pratik bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Güvenlikli İskele Ekipmanları Satışı

İskeleler farklı yüksekliklere ulaşmak için yapılan inşaat araçları arasında yer almaktadır. İskeleler aracılığıyla;

  • Dış cephe işlemleri
  • Mantolama
  • Tamirat
  • Restorasyon
  • Boya

işleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler esnasında güvenliğin sağlanması en önemli konulardan biridir. Ayrıca araç ve gereçlerin taşınması da öncelikli işler arasında yer alır. Bütün bunlar için iskele ekipmanları kullanılmaktadır. İskele ekipmanlarıyla inşaat alanlarında, sadece personelin güvenliği sağlanmaz; aynı zamanda ekipmanlar, çevredeki insanların da güvenliği sağlanmaktadır.

İskele Ekipmanları

İskelelerin kurulumu esnasında sağlamlığın temin edilebilmesi için bazı ekipmanlara ihtiyaç vardır. Kaliteli ve dayanıklı ekipmanlarla iskeleyi oluşturan parçalar birbirine bağlanmaktadır. Bağlantı ekipmanları, iskelenin bir bütün halinde durmasını sağlamakta, herhangi bir dış etkene karşı sağlam durmasını temin etmektedir. Bu da güvenliği sağlamaktadır. Güvenliğin sağlanması için iskelelerde değişik ekipmanlar kullanılmaktadır. Yapıların durumuna göre üretilen fileler, hem güvenliği sağlamaktadır hem de tüm hava şartlarına karşı üzerinde çalışılan yapıyı korumaktadır. Bunun yanı sıra şu ekipmanlar kullanılmaktadır:

  • Metal ayaklar
  • İskele tezgah ağırlığı ve tiji
  • Dübelli kelepçeler

Galvaniz kaplamalı materyalleri istediğiniz kadar kullanmanız mümkündür.

Ankara İskele Ekipmanları

İskele ekipmanlarıyla Gürbüz İskele, Türkiye’nin farklı noktalarına hizmet vermekte, ürünlerini değişik coğrafyalardaki dünya ülkelerine ulaştırmaktadır. Farklı büyüklüklerdeki iskeleler için üretilen iskele ekipmanlarıyla daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Pratik ve hızlı bir şekilde işlerinizi teslim etmek istiyorsanız firmamızın ürettiği iskele sistemlerinden ve iskele ekipmanlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız, ürettiği iskele ekipmanlarının satış sonrası bakımını da yapmaktadır. Bunun için bizi, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, telefonla firmamıza ulaşarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın