İskele Proje Hesabı Nasıl Yapılır?

İskele Proje Hesabı Nasıl Yapılır

İskele Proje Hesabı Nasıl Yapılır? Sorusu müşterilerimiz tarafından bizlere en çok yöneltilen sorular arasında bulunmaktadır. Bugünkü yazımızda sizlere İskele Proje Hesabı ve İskele Proje Fiyatlandırma gibi konular hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri yılları aşkın tecrübesiyle diğer şirketlere nazaran Türkiye’de ilkleri başarmaya devam ediyor. Projelendirme ve Süpervizörlük işlemlerini ilk kez uygulamış ve müşterilerine sunmuş şirketimiz kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizden biride İskele Proje Hesabı ve fiyatlandırılması.

İş İskelesinin amacı inşaat alanında veya şantiyelerde güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve sahip olunan sistemler sayesinde iş süresini kısaltmaktır. Geçici sistemler olması bir yana iş iskeleleri iş güvenliğini ve çevre güvenliğini sağlayarak sağlıklı bir iş ortamı oluşturmaktır. İskele Proje Hesabı yapılan sistemler dış cephe iskelesi gibi iş iskeleleridir. Bu anlamda kalıp iskelesi ve iş iskelesi arasındaki ayrım yapılmalıdır.

İskele Proje Hesabı yapmak zor bir iştir. Bu sebeple süreç içerisinde profesyonel kişiler tarafından yardım alınmalıdır. Bu alanda profesyonel kişi tercihi İnşaat Mühendislerinden yana kullanılmaktadır.

İskele Hesabı her cephe için ayrı ayrı yapılmalı ve kurulum süreci boyunca takip edilmelidir. İş İskelesi çalışma alanlarından güvenlik ağı ve malzeme çıkartma platformu gibi güvenlik sistemleri kullanılması zorunludur. Eğer sizde İş İskelesi Proje Hesabı ve fiyatlandırma hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Statik İskele Proje Hesabı hakkında daha detaylı teknik bilgiler almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

İskele Proje Hesabı Nasıl Yapılır ?
İskele Proje Hesabı Nasıl Yapılır?

İskele Proje Hesabı

İskele Proje Hesabı kapsamında SAP 2000 gibi yaygın ve güvenli yazılımlar kullanılabileceği gibi bazı programların ilgili modüllerinden de faydalanılabilir. İş süresi, insan faktörü, dış etkenler ve bina ölçüleri dahil olmak üzere İş İskelesi Proje Hesabı birçok şeyden etkilenmektedir.

Proje Hesabında sağlanması gereken normlar TS EN 12810 ve 12811 kapsamında sunulmaktadır. Normların sağlanması ve gerekli ruhsatların alınmasından sonraki süreçte yetkili kişiler kontrolünde montaj işlemi başlatılabilir. İnşaat Mühendisi kontrolünde başlatılan süreçte hata payına yer verilmede İskele Proje Hesabı yapılır ve maliyetler faturalandırılır.

Sizde daha fazla beklemeden Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Projelendirme ve Süpervizörlük hizmetlerinden yararlanmak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçerek en uygun fiyatlarla Türkiye’nin en profesyonel isimleriyle çalışmaya başlayabilirsiniz. İskele Proje hesabı hakkında detaylı bilgiler alabilmek için de sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

-->