İskele Sistemleri Kiralık

İskele Sistemleri Kiralık

İskele sistemleri kiralık alınması halinde, kullanıcılarına çok daha uygun fiyat avantajları sunuyor. Siz de dönemlik ihtiyaçlarınız için iskele satın almak yerine kiralayarak projenizin uygulama aşamasında fiyat avantajları elde edebilirsiniz.

İskele sistemleri kiralık alındığında, işlemlerinizi çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. İskele satın almak yerine, ihtiyacınız olan süre kadar kiralayarak hem yüksek fiyatlardan hem de işiniz bittikten sonra iskeleyi depolama sorunlarından kurtulabilirsiniz.

İskele Sistemleri Kiralık Almanın Avantajları

İskele sistemleri, inşaat ve sanayi sektöründe sıklıkla kullanılan ekipmanların başında yer alıyor. İnşaatlarda ve bina restorasyonlarında yüksek katlara erişim imkanlarının yanı sıra güvenlik olarak da ek imkanlar sunan iskele sistemleri bu nedenle alternatifi olmayan ekipmanlardan birisidir.

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri tarafından üretilen tüm iskele sistemleri TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standartlarına uygun malzeme ve tasarımda üretilmiştir. Bu sayede iskele sistemlerinden beklenen tüm verimlilik, kullanım kolaylıkları ve güvenlik önlemleri sunulmaktadır.

Kiralık iskele

İskele Sistemleri Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • İskele sistemleri inşaat sektöründen sanayi tesislerine farklı birçok alanda kullanılan sistemlerden biridir. İskele sistemi ile normalde ulaşılması çok zor olan, yüksek katlara kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bu nedenle iskelelerde dikkat edilmesi gereken ilk detay güvenlik önlemleridir.
  • İskele sistemleri kurulurken ayakların yere düzgün sabitlenmesine özen gösterilmelidir. İskele üzerindeki tüm yük ayaklara bineceği için ayaklar yere sabitlenirken yapılacak herhangi bir hata iskelenin yükü taşıyamadığı için yıkılmasına neden olacaktır.
  • İskeleler kurulurken, her dikey elemanın üst kısmına yatay elemanlar, iki dikey eleman arasına ise eğik şekilde 2 adet destek elemanı yerleştirilmelidir. Dikey elemanlar arasındaki mesafe en fazla 1 metre olmalıdır. Destek elamanlarının kullanılması ise ayakların her birine binen yükü büyük ölçüde azaltmakta ve iskelenin taşıma kapasitesini arttırmaktadır.

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri’nden kiralayacağınız tüm iskele sistemlerinde, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Kalite standartlarından ödün vermeyen iskele sistemleri sayesinde yapacağınız işlemler çeşitli sorunlar nedeniyle aksamayacak ve projeleriniz bitmesini planladığınız tarihte tamamlanacaktır. İskele satın alma işlemlerinde, tüm sistemin ücretinin tek seferde ödenmesi gerekirken, kiraladığınız iskeleler için tüm ücreti tek seferde ödemenize de gerek yoktur. İskele kiralayacağınız süreye bağlı olarak, ödemelerinizi belirli periyotlara bölebilir, bu sayede daha kolay ödeme fırsatları da elde edebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın