İskele Sistemleri inşaatlarda montajlama, tesisat işleri ve cephe çalışmalarında kullanılan temel yapı elemanlarındandır. İnşaatlarda kullanılan iskele ve kalıp sistemleri, emniyet ve koruma amacıyla kullanılır ve personelin kaza-yaralanma ihtimalini minimuma indirmektedir. Ayrıca kullanılan malzemeyi koruyarak firmanın yararını gözetir.

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri 1986 yılından günümüze, inşaat iskele ve kalıp sistemleri imalatı yapmaktadır. Ayrıca projelendirme ve süpervizörlük hizmetleri yanı sıra, inşaat sonrası faaliyetleri ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren öncü kuruluşlardan birisidir.

İşletmemiz; aylık 30.000 m² cephe iskelesi, 40.000 m³ kalıp altı iskelesi ve 10.000 m² perde kolon kalıbı üretebilme kapasitesine sahiptir. Ankara’da 15.000 m² alanda kurulu olan fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. En ekonomik fiyatlarla inşaat iskele ve kalıp sistemlerine sahip olmak istiyorsunuz. Hem zamandan kazanmak hem de ekonomik açıdan kar etmek istiyorsunuz. Hız ve güven sizin için en önemli faktörler. Doğru yerdesiniz!

İskele Sistemleri Nedir?

Sistemlerimizin tamamı, TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Sistemlerimiz kullanılacak inşa bölgesinde veya şantiyede yerlerine monte edilirken TS-EN 10219-2 normuna uygun biçimde yerleri belirlenmeli ve monte edilmelidir. Bu nedenle Projelendirme ekibimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde olacaktır.

Dış Cephe İskele Sistemleri

Dış cephe iskelesi kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir. Her kata metal platformlar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır.

  • H Tipi İskele
  • Kamalı Flanşlı İskele
  • Modüler İskele

Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele; mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme işleminde kullanılan ideal sistemlerdir. Kolay kurulumu, yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. Kolay depolanması ve farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

  • Cup-Lock İskele 
  • Masa Tipi İskele
  • Teleskop Direkler
  • Kovanlı iskele
Cup Lock İskele Nedir?

İnşaat İskele Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri toplu konut inşaatında, sanayi tesislerinde, enerji tesislerinde, endüstriyel inşalarda ve sağlık tesislerinde kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra binalara uygulanacak dış cephe ve restoransyon işlemlerinde özellikle tercih edilmektedir.

Sistemler kolay kurulum, montaj ve demontaj özelliklerin yanı sıra projelere hızlı bir şekilde adepte edilebilir. Ayrıca depolanması oldukça kolaydır. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak kiralık ve satılık iskele ve sistemleri için depolama hizmeti de sunmaktayız.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın