Kafes Kirişli Şantiye Çalışma İskelesi

Kafes Kirişli Şantiye Çalışma İskelesi

Verimli ve güvenli bir çalışma ortamı için tercih edeceğiniz kafes kirişli şantiye çalışma iskelesi geniş alanlarda ve ağır yük taşımak için oldukça elverişlidir. Kafes kirişleri oldukça fonksiyoneldir; hem personelinizin emniyet içerisinde çalışması için çalışma platformu şeklini alır hem de geçici yaya üst geçidi olarak kullanılır. Hava şartları olumsuz olduğu takdirde kafes kirişlerini koruma çatısı olarak da kullanabilirsiniz.

Kafes kirişli şantiye çalışma iskelesini, bağlantı kolları ve diyagonalleri ile hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Yüksek hareket kapasitesine sahiptir ve bu sayede farklı biçimlere sahip yapılarda rahatça kurulabilir. Geniş ve dar açıklıklara sahip yapılarda kullanılabilen kafes kirişli şantiye çalışma iskelesi, 5 kN/m² yük için 12m, 2 kN/m² yük için 20m’ye kadar açılabilir.

Döküm İşleri Demirci İskelesi

Donatıları bağlama, kalıp kurma ve beton dökme işlemleri için kullanılan döküm işleri demirci iskelesi, çalışma sahasındaki güvenliği artırdığı gibi iş verimine de pozitif katkılarda bulunur. 150 ya da 250 cm genişliğinde olan döküm işleri demirci iskelesi, gerilme kuvvetine karşı dayanıklı olmasının yanı sıra geniş boyutlardaki iskeleleri vinç ile rahatlıkla taşınabilir. Herhangi bir yere (kalıba ya da duvara) sabitlemeden kullanabileceğiniz döküm işleri demirci iskelesi modüler olduğu için hızlı bir şekilde kurulabiliyor. Döküm işleri demirci iskelesi,

  • 75-100 cm sistem genişliğine sahiptir.
    Döküm İşleri Demirci İskelesi
    Döküm İşleri Demirci İskelesi
  • 150-250 cm taban genişliğine sahiptir.
  • Yükseklik; taban genişliği 150 cm iken iskele 6.60 m’ye, taban genişliği 250 cm iken 10.80 m’ye kadar çıkabilir.

Gürbüz Demirci İskeleleri

Geniş üretim ve satış kapasitesine sahip olan Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, kafes kirişli şantiye çalışma iskelesi ve döküm işleri demirci iskelesi sistemlerinin yanı sıra pek çok farklı iskele sistemleri ile hizmet vermektedir. Projelendirme ve süpervizörlük hizmetleri de veren Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri; hızlı, güvenilir ve ekonomik ürünler sunarak projelerinizin zamanında bitmesini sağlamaktadır. Size sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve fiyat teklifi almak için (0 312) 385 13 94 numaralı telefonu arayabilir, internet sitemizdeki iletişim formları ile sizi aramamızı talep edebilirsiniz.

Gürbüz iskele inşaat yapı sistemleri ve güvenlik ekipmanlarında 30 yılı aşan deneyimiyle yanınızda. Kaliteli malzemelerle çalışma alanlarınızın güvenliğini sağlarken olası kazaların da önüne geçebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın