Formwork Types and Standards

Kalıp Altı İskele mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme sisteminde kullanılan ideal sistemlerdir. Projelerinize kolay ve hızlı bir şekilde adapte edilebilir. Viyadük, sanayi, köprü ve santral gibi yüksek uzunluklarda ve ağır betonların kullanıldığı projelerde özellikle tercih edilmektedir. Kolay depolama ve kolay kurulum özelliği ile müşterilerimizden tam puan almış sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Kalıp Altı İskele Standartları müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri garantisiyle sunduğumuz ürünümüz tekrar tekrar kullanılabilir ve farklı projelerinize hızlı çözümler sunabilir. Profesyonel ekiplerimiz ile müşterilerimize, kurulum hizmeti de sağlamaktayız.

Kalıp Altı İskele Çeşitleri ve Standartları

 

Kalıp Altı İskele yaygın olarak masa kalıbı iskelesi, yük iskelesi ve merdiven kulesi olarak kullanılır. Bağlantı noktalarındaki kilitleme ve yük aktarma özelliği ile döşeme ve kiriş kalıbı altında kullanılan en ideal sistemlerdir.

·       Masa Tipi İskele

Merdiven kulesi uygulaması sayesinde derin ve yüksek çalışma alanlarında güvenli ve emniyetli çalışma imkanı sağlamaktadır.

Diyagonal eleman, Yatay eleman ve Çerçeve elemanı olmak üzere 3 ana elemandan oluşmaktadır. Elemanlar TS EN 10219-1 belgeli standart borulardan üretilir. Üretim EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gaz altı kaynak robotlarında yapılmaktadır.

·       Kovanlı İskele

Kovanlı İskele; alt ve üst çerçeve elemanı, H eleman ve Diyagonal eleman olmak üzere 3 ana elemandan oluşmaktadır. Mekanik testlere tabi tutulmuş TS EN 10219-1 belgeli standart boru ve profillerden üretilir.

H Elemanların birbiri içine geçmesi ile kurulan pratik  sistemlerdir. Her bir kule 45 kN taşıma kapasitesine sahip olup sistemin dayanımı ve stabilizesi yüksektir.

·       Cup-Lock İskele

Cup-Lock İskele bağlantı noktalarında kilitleme ve yük aktarma özelliği sunmaktadır. Yatay ve Düşey olmak üzere 2 ana elemandan oluşur. Mekanik testlere tabii tutulmuş TS EN 10219-1 belgeli standart borulardan üretilir.

Cup-Lock İskele Sistemleri cephe iskelesi olarak kullanılabilir. Sistemlerin üretimi EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gaz altı kaynak robotlarında yapılmaktadır.

Kalıp Altı İskele Sistemleri son derece güvenlidir ve çağdaş inşaatların vazgeçilmez yapı malzemesidir. Sunduğu yüksek performans ve yüksek kalite standartları ile en çok tercih edilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Kalıp projenize uygun çözüm GÜRBÜZ İSKELE tarafından yapılır.

-->