Kalıp Altı İskelesi

Kalıp Altı İskelesi mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme sisteminde kullanılan ideal sistemlerdir. Kolay kurulumu, yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi, kolay depolanması ve farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle diğer iskele sistemlerine nazaran en çok tercih edilen sistemlerimiz arasındadır.

Kalıp Altı İskelesi çok amaçlı olup kurulması, sökülmesi, defalarca kullanılması, ekonomikliği ile kanıtlanmış kalitesiyle çağdaş inşaatların vazgeçilmez bir yapı elemanıdır. Döşeme ve kiriş altında taşıyıcı iskele olarak kullanılır. Masa kalıbı iskelesi, yük iskelesi ve merdiven kulesi gibi 3 farklı kullanım şekli vardır. Taşıyıcı sistemler olarak Cup-Lock İskele Sistemleri, Masa Tipi İskele Sistemleri, Kovanlı İskele Sistemleri en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer arasında yer almaktadır.

Kalıp Altı İskelesi köprü, viyadük, sanayi, santral gibi yüksek ve ağır betonlu projelerde özellikle tercih edilmektedir. Yatay ve düşey bağlantılar, rijit bir çerçeve oluşturduğundan, ağır ve yüksek döşemelerde son derece emniyetli bir sistem olmasından projelerde tercih sebebidir.

Kalıp Altı İskelesi ve Temel Özellikleri

Kalıp Altı İskelesi bağlantı noktalarındaki kilitleme ve yük aktarma özelliği açısından döşeme ve kiriş kalıbı altında

Kalıp Altı İskelesi
Kalıp Altı İskelesi

kullanılan en ideal sistemler arasında yer almaktadır. Kalıp İskelesi uygulaması sayesinde büyük yüksekliklerde ve ağır yüklerde rahat kullanım kolaylığı sağlar. Ürünlerimizde yer alan, merdiven kulesi uygulaması sayesinde derin ve yüksek çalışma alanlarında güvenli ve emniyetli çalışma imkanı sağlamaktadır. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak uygun fiyatlarla ve yüksek standartlarda sunduğumuz bu hizmet kalitesinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Uzman ekiplerimizle, son teknoloji ve kalite standartları yüksek ürünlerimizle süreci sizlerle birlikte geçiriyoruz.

Kalıp Altı İskele Sistemleri Nelerdir?

Cup-lock iskele sistemi döşeme ve kiriş kalıbı altında kullanılan taşıyıcı bir sistemdir. Cup-lock iskele sistemi bağlantı noktalarındaki kilitleme ve yük aktarma özelliği açısından döşeme ve kiriş kalıbı altında kullanılan ideal bir sistemdir.

  • Masa Tipi İskele

Masa tipi iskele sistemi köprü, viyadük, sanayi, santral gibi yüksek ve ağır betonlu projelerde döşeme ve kiriş kalıbı taşıyıcı sistemi olarak kullanılabilmektedir. Kalıp İskelesi uygulaması sayesinde büyük yüksekliklerde ve ağır yüklerde rahat kullanım kolaylığı sağlar.

  • Teleskop Direkler

Teleskobik dikme döşeme ve kiriş kalıbı uygulamalarında kalıp altı desteği olarak kullanılan esnek ve pratik bir sistemdir.

  • Kovanlı iskele

Kovanlı iskele sistemi; köprü, viyadük, sanayi, santral gibi yüksek ve ağır betonlu projelerde döşeme ve kiriş kalıbı taşıyıcı sistemi olarak kullanılmaktadır. Ağır ve yüksek döşemelerde son derece emniyetli bir sistem olmasından projelerde tercih sebebidir.

Kalıp Altı İskelesi Projelendirme ve Kiralama hizmetleri ile en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet kalitesinden anında yararlanmak için yapmanız gereken tek bizimle iletişime geçmek. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni ürünlerimizden indirimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın