Kiralık iskele Sistemleri

Kiralık iskele Sistemleri

Kiralık iskele Sistemleri sayesinde Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, sürekli üretim ve sürekli satış işlemlerinden dolayı sahip olduğu geniş stoklar sayesinde müşterilerine hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Gürbüz İskele, kiralama hizmeti ile projenin süresi önemsenmeksizin, depolama, bakım, onarım ve yatırım işlemleri ve maliyetleri gerektirmeden müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Kiralık iskele Sistemleri her türlü cephe çalışmalarında, sanat ve tarihi yapılara uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde, sanayi tesislerinde, gemi imalatı sanayisinde, asansör kuyularında ve dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde kullanılanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Kiralık iskele Sistemleri kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir. Her kata saç kalaslar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır. Kiralık iskele sistemleri TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun üretilmiştir.

Kiralama sistemlerinin avantajları ile müşterilerimiz, yatırım bedelinin nakit ödenmesinden kurtulmakla birlikte, kiralama bedellerini sabit ödemeler şeklinde yaparak finansman dengesini sağlar ve kontrol altına alırlar. Kiralama bedelleri sayesinde kurum kazançlarını ile düşük vergi indirimlerinden yararlanabilirler. Sizde daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilir ve konuyla ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kiralık iskele Sistemleri ve Avantajları

Kiralık inşaat iskele ve kalıp sistemlerimizi diğer sistemlerden ayıran temel özellikler:

 • Sistemlerimiz gerek montajı esnasında gerekse çalışma esnasında ekiplere üst güzey güvenlik sağlayan açık sistem panolarından ve tek parça olarak tasarlanmış yatay bağlantı elemanlarından oluşur.
 • Kot farkını almak için alt ayar milleri kullanılmaktadır
  Kiralık iskele Sistemleri
  Kiralık iskele Sistemleri
 • Yürüme platformları ile güvenli bir iş akışı sağlanır. Ekipler katlar arası kalas transferi ile uğraşmazlar bu sayede iş hızı ve iş güvenliği üst seviyelere taşınmış olur.
 • Duvar dayama elemanları kullanılarak iskele cepheye sabitlenir, ayarlanabilir duvar dayama elemanlarımız sayesinde sistem çalışma yüzeyine İstenilen uzaklıkta ayarlanıp her eksende maksimum mukavemette montaj sağlanmış olur.
 • İskelemizde ekipler katlar arasına çıkışları panoların içine monte edilen bağımsız merdivenler sayesinde gerçekleştirirler.
 • Sistemimiz; bünyesinde barındırdığı bütün elemanlarının projenize uygunluk sağlayabilecek şekilde esnek ölçülerde imalatları sayesinde en sıkıntılı çalışma alanlarında dahi mükemmel çözümler sunar.
 • Şantiye tecrübesine sahip kalıp ve iskele sistemleri konusunda uzman personelimiz proje bitimine kadar yanınızdadır.
 • Zaman kaybına son, cephe iskelesinde Avrupa standartlarında emniyetli, sağlam, ekonomik, kullanışlıdır.

Projelendirme ve Kiralama hizmetleri ile en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmet kalitesinden anında yararlanmak için yapmanız gereken tek bizimle iletişime geçmek. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni ürünlerimizden indirimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

 

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın