Kiralık Platform İskele

Kiralık Platform İskele

Dış cephe inşaat işlerinizi satılık ya da kiralık platform iskele ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İnşaat sektöründe yüksek katlı pek çok bina bulunuyor, yeni inşa edilen binalar da çok katlı oluyor. Bu yüzden inşaat da dahil olmak üzere tüm projelerinizde platform iskele size kolaylık sağlayacaktır. Her türlü cephe işlerinde, sanatsal ve tarihi yapıların restorasyonunda, sanayi bölgelerinde, gemi imalatında, asansör kuyularında ve dış cephe montaj ve tesisat işlerinde kullanılabilir. Güvenli, kurulumu kolay platform iskele çeşitleri, Gürbüz İskele ile işinizi hem kolaylaştırıyor hem de hızlandırıyor.

Güvenlikli İskele

Personelinizin güvenliği ve sağlığı çok önemli, ayrıca çalışma alanının çevresinde bulunan insanların güvenliği ve sağlığı da bir o kadar önemli. Kiralık platform iskele çeşitlerini kullandığınız takdirde gözünüz arkada kalmaz. Dış cephe ve kalıp altı iskele gibi profesyonel ürün seçenekleri ile malzemelerinizi güvenilir bir şekilde çıkartırsınız, çalışmalarınızın tüm süreçlerini arzu ettiğiniz gibi sürdürürsünüz. Dış cephede kullanacağınız,

Kiralık Platform İskele
Kiralık Platform İskele

Kiralık Platform İskele

  • Kiralık H Tipi İskele (H Type Scaffolding)
  • Kiralık Kamalı Flanşlı İskele (ring-lock scaffolding)
  • Kiralık Modüler İskele

çeşitleri bulunmaktadır. Gürbüz İskele size en uygun platform iskele sistemini önerecek ve kuracaktır. Kiralık platform iskele Ankara fiyatları bağlamında firmamız, kiralama hizmeti ile depolama, bakım, onarım ve yatırım işlemleri ve maliyetleri gerektirmeksizin size uygun fiyatlarla avantajlı fırsatlar sunuyor. Kiralık iskele Ankara hizmetlerimizde sistemlerimiz TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun üretilmektedir. Kiralama hizmeti alarak yatırım bedelinin nakit ödenmesinden kurtuluyor, kiralama bedellerini sabit ödemeler şeklinde yaparak finansman dengesini koruyor, düşük vergi indirimlerinden de yararlanıyorsunuz. Ancak uzun süreli kullanımlar için satılık platform iskele de tercih edebilirsiniz.

Kiralık Platform İskele

Gürbüz İskele’nin sunduğu kiralık platform ve iskele satılık 2 el iskele hizmetinin pek çok avantajı bulunmaktadır:

  • Sistem, tek parça olarak tasarlanmış yatay bağlantı elemanlarından oluşmaktadır.
  • Kot farkı için alt ayar milleri kullanılmaktadır.
  • Yürüme platformları ile işler güvenli bir şekilde yürütülür. Transfer kolaydır.
  • İskele dayama elemanları kullanılarak cepheye sabitlenir.
  • Uzman personelimiz, tüm süreçlerde yanınızda olacaktır.

Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için yılların tecrübesi ve birikimi ile çalışmalarını yürüten Gürbüz İskele ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Projelendirme ve Süpervizörlük hizmetlerimizden de bu çerçevede yararlanıyorsunuz. Kaliteli hizmetten yararlanmak ve uygun fiyat avantajlarını görmek için sizi bekliyoruz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın