Köprü, viyadük, sanayi ve santral gibi yüksek ve ağır betonlu inşaat alanlarında kullanılan masa kalıp sistemi, döşeme ve kiriş kalıbı taşıyıcı sistemi olarak da kullanılabilmektedir. Kalıp iskele kurulumu oldukça kolaydır. Az sayıda elemandan oluşan sistem, ana çerçeve, çapraz elemanlar, krikolar ve bu elemanları birbirine bağlayan aksesuarlar ile kurulduğu için depolama ve kurulum açısından kolaylık sağlamaktadır.

Pratik bir kullanıma sahip olan masa kalıp sistemi, yüksek alanlarda kullanmak üzere kolayca kurulabilmektedir. Bunun yanı sıra ağır yükleri de taşıyabilmektedir. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, tüm iskele sistemlerinde müşterilerine sunduğu güvenliği masa kalıp sisteminde de sunmaktadır. Örneğin merdiven kulesi uygulaması sayesinde derin ve yüksek çalışma alanlarında emniyetli hareket imkanı bulunmaktadır.

Masa Kalıp Sistemi ve Özellikleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olan Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, masa kalıp sistemi projelendirme ve kiralama hizmeti ile hizmetinizdedir. Zaman kaybı olmaksızın kaliteli hizmet, ekonomi, müşteri memnuniyeti prensipleri çerçevesinde çalışan şirketimizin son teknolojik özelliklerle donattığı masa kalıp sisteminin özellikleri şunlardır:

 • Ana çerçeveler, projeye göre farklı ölçülerde imal edilebilir
  Masa Kalıp Sistemi
  Masa Kalıp Sistemi
 • Masa modülü, masa kalıp taşıma arabası ile taşınır, kaldırma aparatı kullanılarak vinç ile kaldırılabilir
 • Kolay ve hızlı monte edilebildiği gibi kolaylıkla sökülebilir. Böylece size zaman ve işçilikten tasarruf sağlar
 • Sistemin üretimi EN ISO 3834-3 kalite standartlarına göre gazaltı kaynak robotları vasıtasıyla yapılmaktadır
 • Diyagonal, yatay ve çerçeve elemanından oluşan masa kalıp sisteminde çerçeve elemanı 60×4 mm, diyagonal ve yatay eleman 34×2.5 mm mekanik testlere tabi tutulmuş TS EN 10219-1 belgeli standart borulardan üretilir
 • Ergonomik bir kullanıma sahiptir ve her türlü döşeme yüksekliğinde uygulanabilir ve kullanım kolaylığı sağlar
 • Antipast boya kullanılmaktadır, istenirse galvaniz de yapılabilmektedir
 • İkinci el kalıp sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri

Uygun kalıp iskelesi fiyatları ile harika çözümler üreten Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, her an yanınızdadır. Güvenlik, hız, ergonomi, emniyet ve fiyat avantajlarına sahip olmak istiyorsanız bize uğrayın lütfen. Bilgi için +90 (312) 385 13 94 no’lu telefonumuzu arayabilir ya da sosyal medya hesaplarımızı her an takip edebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın