Modüler Dış Cephe İskelesi

modüler-dış-cephe-iskelesi

Modüler Dış Cephe İskelesi iç ve dış montaj, tesisat ve restorasyon işlemlerinde kullanılabilen, tekerlekli yapısı sayesinde hareket edebilen iskelelerdir. Hareket kabiliyetinin olması sebebiyle hızlı ve pratik bir kullanım sağlar. Kurulum ve söküm işlemleri kolaydır ve istenilen yüksekliğe kurulabilir. Katlar arasındaki geçiş emniyeti için kapaklı merdivenler kullanılır. Sistemin sabitlenmesi içinse duvar bağlantı tijleri aktif rol oynar. Ayrıca her kata koyulan saç kalaslar sayesinde güvenli çalışma ortamı sağlanmış olur.

Modüler Dış Cephe İskelesi temel amacı, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamaktır. Bu sayede hem çalışanın hem de şirketin yararı gözetilebilir. İş güvenliğinin günümüzde faaliyet gösteren inşaat firmaları ve çalışanları için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu anlamda Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak üretimlerimize devam etmekteyiz.

Modüler Dış Cephe İskelesi Sistem Özellikleri

 

Dış Cephe İskelesi Üreticisi olarak dikkate aldığımız en önemli hususlardan bir tanesi kalite standartlarıdır. Dış Cephe İskele Sistemleri TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun üretilmiştir.

  • Sistemlerimiz 1.50m x 1.50m, 2.00m x 2.00m, 2.50m x 2.50m veya 3.00m x 3.00m ebat aralığında istenilen ölçülerde modüler şekilde kurulur.
  • Dikey çerçeveler 42 x 2.5mm kesitinde, yatay ve diyagonal elemanlar 27 x 2.5mm kesitinde olurlar. Mekanik testlere tabii tutulmuş TS-EN 10219-1 belgeli borulardan üretilmektedir.
  • İskele Üretimi EN ISO 3834-1 kaynak kalite standartlarına uygun olarak, gazaltı kaynak ile yapılmaktadır.
  • Yürüme platformları 300 kg/m2 taşıma kapasitesine sahip olup Roll-Forming makinesinde üretilmektedir.
  • Hafif olması kolay hareket ettirilmesini sağlar. 75cm’lik çerçeveler ile istenilen yüksekliğe ulaşabilme özelliğine sahiptir.

Dış Cephe İskele Fiyatları

 

Modüler İskele Fiyatları istenilen iskele sayısına ve projenize uygun iskele çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Modüler İskele Sistemleri genellikle diğer dış cephe iskele sistemlerine ek olarak kullanılan sistemlerdir.

Modüler İskeleler müşteri talebi doğrultusunda sıcak daldırma galvaniz kaplamalı ya da endüstriyel boyalı olarak üretilmektedir. Bu anlamda Dış Cephe İskele Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonel kullanım için farklı yüksekliklere göre proje  çözümü GÜRBÜZ İSKELE tarafından yapılır.

 

 

 

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın