Taşıyıcı Ahşap Kalıp İskelesi

Taşıyıcı Ahşap Kalıp İskelesi

Taşıyıcı ahşap kalıp iskelesi, farklı inşaat alanlarında kullanılan taşıması oldukça pratik sistemlerdir. Çeşitli yapılar, istinat duvarları, endüstriyel alanlar, köprü, viyadük ayakları ve yüksek yerlerde kullanılan sistem oldukça güvenliklidir.

Gürbüz İskele’nin senelerin deneyimi ile müşterilerine sunduğu ahşap kalıp iskeleleri, 4 metreye kadar kurulabilmektedir. Pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve betonun yapışmasını önleyecek biçimde fonksiyon görmektedir. Bundan dolayı taşıyıcı ahşap kalıp iskelesi, pratik ve kolay bir şekilde kullanılabilir.

Taşıyıcı Ahşap Kalıp İskelesi Ne Demektir?

Taşıyıcı ahşap kalıp iskelesi projeye göre yapılara ve sanayi üretimine ait kalıpları tutan ve taşıyan iskele türüdür. Taşıyıcı ahşap iskele, yüksekliği 4.01-6.00 m’den oluşan sistemi meydana getiren ahşap kalıp elemanları;

  • Ahşap kiriş
  • Kuşak
  • Plywood

olmak üzere 3 temel unsurdan oluşur. İskele, genel olarak kavak ve çam keresteleri kullanılarak imal edilmektedir. Tercih edilen malzemenin kaliteli olması ve üretim standartlarının yüksek olması kalıp iskelesinin imalinde çok önemli olan bir husustur.

Taşıyıcı Ahşap Kalıp İskeleleri

Ahşap kalıp iskele sistemi, üst seviyede güvenlik önlemleri alınarak üretilmektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan sistemi elemanlar, vinç veya elle zahmetsizce taşınabilir. Yani sistem, iş güvenliği bakımından çok iyidir. kullanım ve üretim koşulları çerçevesinde iki tür ahşap kalıp iskele sistemi vardır: Ahşap kirişli perde kolon kalıp, ahşap kirişli dairesel kalıp.

Sistem, birleştirme elemanlarıyla ve aksesuarlarla değişik boy ve genişliklerde üretilebilir. Yapım sırasında elle kullanılabilen aletler ve taşınabilir ekipmanlar kullanılır. Üretim, EN ISO 3834-3 kalite standartlarına uygun olarak ve gaz altı robotlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İskele Kalıp Sistemleri

Gürbüz İskele, Projelendirme ve Süpervizörlük hizmetleri ile hizmet sunmaktadır. Ahşap kalıp iskelesiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak  için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, hem Türkiye’nin hem de dünyanın pek çok noktasına imal ettiği ürünleri göndermektedir. Ankara’da, firmamıza ait 10.000 m² kapalı 5.000 m² açık alanda üretim yapmaktayız. Geniş üretim ve satış kapasitemiz bulunmaktadır. Müşterilerimize kiralama sistemi ile de hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz takdirde, size maliyet avantajı sağlayacak kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için +90 312 385 13 94 telefon numaramızdan bizleri arayabilir, internet sitemizdeki iletişim formlarından yazabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın