Teleskopik Ayarlanabilir Dikme

Teleskopik Ayarlanabilir Dikme

Teleskopik ayarlanabilir dikme sistemleri genel olarak döşeme kalıp sistemlerinden birisidir ve döşemenin toplam yüküne bağlı olarak ızgara aralıkları ve boruların dikme aralıkları ayarlanabilir özelliktedir.

Teleskopik ayarlanabilir dikme sistemleri genel olarak, döşeme sistemlerinde farklı bölgelerde değişik yük taşıma kapasitelerine ihtiyaç olan çalışmalarda tercih edilmektedir. Teleskopik dikme sistemlerinin her bir boru dikme aralıkları özel olarak ayarlanabilmektedir. Bu sayede özellikle inşaat sektöründe, farklı bölgelerde daha yüksek ve düşük seviyelerde yüke maruz kalacak boru sistemlerinin, yükü taşıyabilmesi sağlanmaktadır.

Teleskopik Ayarlanabilir Dikme Sistemleri

Teleskopik boru dikme sistemleri tripodlar ile desteklenen ve genellikle 300, 350 ve 400 cm’lik boru dikmelerden oluşmaktadır.

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri tarafından üretilen tüm teleskopik ayarlanabilir dikmeler, TR-EN 1065 kalite standartları çerçevesinde üretilmektedir. Bu sayede kullanacağınız alanlarda maksimum güvenliği ve verimliliği sunmaktadır.

Teleskopik Ayarlanabilir Dikmelerin Avantajları Nelerdir?

Teleskopik ayarlanabilir dikmeler genel olarak inşaatın farklı bölgelerinde, farklı yüklere maruz kalacak alanlarda kullanılmaktadır. TR-EN 1065 kalite standartları çerçevesinde üretilen tüm dikme sistemlerinin montaj işlemleri de oldukça kolaydır. Bu sayede işlem yapılacak bölgede sadece birkaç dakika içerisinde kurulum tamamlanmakta, sistem kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Teleskopik dikme sistemlerinde farklı boyutlarda kullanılan dikme borularının yanı sıra tripod, u başlık ve çift yollu başlık gibi farklı destekler de kullanılmaktadır. Böylece tüm yükün direkt olarak dikmelere binmesi engellenmekte, dikmelere binen kuvvet farklı destek elemanları ile tüm sisteme eşit olarak dağıtılmaktadır.

Teleskopik ayarlanabilir dikmeler gelen olarak her türlü döşeme kalıbını oluşturmak için kullanılabiliyor. Bu sayede kullanıcılarına üst düzey verimlilik ve kullanım avantajları sunan sistemler, u başlık ve çift yollu başlık ile değişik ihtiyaçları da karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Teleskopik Dikme Direk

Teleskopik dikme sistemlerinin bir diğer avantajı kullanıcılarına sunduğu esnek kullanım alanlarıdır. Farklı uygulamalarda da kullanılabilen bu sistemler, kullanıcılara ekonomik seçenekler sunuyor. Diğer sistemlerden farklı olarak sabit bir uzunlukta değil, ihtiyaca uygun seçeneklerde uzunluklarda tasarlanabilen boruları sayesinde, teleskopik ayarlanabilir dikmeler aynı anda farklı yüksekliklerde yapılacak uygulamalarda da kullanılabiliyor.

Siz de farklı uygulamalarda kullanabileceğiniz teleskopik ayarlanabilir dikme çeşitlerine Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. TR-EN 1065 kalite standartlarında üretilen, üst düzey güvenlik sunan çeşitlere çok daha uygun fiyat avantajları ile sahip olmak için, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın