Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri

Ankara İskele ve Kalıp Sistemleri

Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri ile birlikte hızlı, etkili, ekonomik ve her açıdan güvenli hizmet garantimizden ve avantajlarından sizde yararlanmak ister misiniz? Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak yılları aşkın deneyimlerimizle, her alanda sunduğumuz kaliteli hizmetlerle ve %100 müşteri memnuniyetiyle sizlere çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri
Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri

Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri dışında tüm Türkiye ve yurt dışına kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktayız. Dış cephe iskele sistemleri, kalıp sistemleri, güvenlik sistemleri ve kalıp altı iskele sistemleri gibi sistemlerimizin tamamından en uygun fiyatlarla yararlanmanız mümkün. Sistemlerimizin temel özelliği kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenli olmasıdır. Sistemlerin tamamı tam emniyet ve tam koruma ilkesi standardındadır. Kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın hem de şirketin yararını gözetmek amacıyla tercih edilmektedir. İş güvenliği konusunda son derece geliştirilmiş olan bu sistemlerimiz ile olası iş kazalarını önleyici tedbirler en üst düzeye çıkarılmıştır.

Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri

Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri kapsamında dikkat edilmesi gereken en önemli olgulardan biriside çeşitliliktir. Örneğin; dış cephe iskele sistemleri her türlü cephe çalışmalarında, tarihi ve sanatsal yapılara uygulanan düzenleme ve yenileme işlemlerinde yer almaktadır. Ayrıca sanayi tesislerinde, gemi imalatı sanayisinde, asansör kuyularında ve dış cephe montaj-tesisat işlemlerinde kullanılabilen sistemlerimiz arasındadır. Modüler İskele, Kamalı – Flanşlı İskele ve Güvenlikli H Tipi İskele olmak üzere 3 farklı sistemle hizmetinize sunulmaktadır.  Dış cephe

Ankara İskele ve Kalıp Sistemleri
Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri; mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme sisteminde kullanılan ideal sistemlerdir. Kolay kurulumu, yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi, kolay depolanması avantajları arasındadır. Farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle diğer iskele sistemlerine nazaran en çok tercih edilen sistemlerdendir. Ürün yelpazenizi bu sistemler altında genişleterek Kovanlı İskele, Teleskop Direkler, Masa Tipi İskele ve Cup-lock İskele sistemleri gibi birçok seçeneğe ulaşabilmeniz mümkün.

TSE Standartlarına Uygun Ürün Yelpazesi

Güvenlik Sistemleri TS EN 10219-1 normunun gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri olarak önceliğimiz, mülk ve teçhizata zarar veren kazaları ve kişisel yaralanmaları önleme politikası ile hareket etmektir. Malzeme Çıkartma Platformu, İş Güvenlik Malzemeleri, İnşaat Güvenlik Ağı sayesinde her açıdan güvenli bir ortam oluşturur. Böylece iş veriminizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Kalıp Sistemleri kullanım alanlarına ve faaliyetlerine göre değişiklik gösteren son derece geniş ve güvenli sistemlerdir. Güvenlikli iskele cephe, boya, mantolama ve izolasyon işlerinde kullanılabilir. Duvar yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlemlerinde, silo yapımında en çok kullanılan sistemler arasında yer alır. Dediğimiz gibi çeşitlilik bizler için en önemli olgulardan birisidir. Kalıp Sistemleri kapsamında Tırmanır Kalıp, Tek Taraflı Kalıp, Çelik Perde Kolon Kalıpları. Ayrıca Ahşap Kirişli Dairesel Kalıp, Perde Kolon Kalıp gibi geniş ürün ve hizmet yelpazesini sizlere sunmaktayız.

Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Her daim taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir. Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalı fiyatlardan haberdar olmanız mümkün.

I Facebook I instagram I Twitter I YouTube I

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın