Ankara iskele ve Kalıp Sistemleri

ankara-iskele-ve-kalip-sistemleri

Ankara iskele ve kalıp sistemleri yapı/inşaat sektöründe sıklıkla gereksinim duyulan, işlerin güvenli bir şekilde yerine getirilmesi için kullanılan yapılardır. Bu sistemler kolayca kurulup taşınabilmekte ve farklı bir çalışma sahasına götürülebilmektedir.

Ankara iskele ve kalıp sistemleri nelerdir? İnşaatlarda kullanılan iskeleler, çalışanların emniyetli bir sahada iş yapabilmelerine katkı sağlamaktadır. Kalıp sistemleri ise hem ekipmanları hem de çalışanları destekleyen yapılardır. Kalıcı yapı kendi kendini destekleyecek düzeye gelinceye kadar işlev görmektedir. Tüm bu sistemler belli standartlar göz önünde bulundurularak geliştirilmektedir.

Ankara İskele ve Kalıp Sistemleri Çözümleri

Kolayca kurulabilen, güvenli ve ekonomik sistemler, inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar açısından cezbedici olabilmektedir. Firmamız iskele ve kalıp sistemleri üretiminde, ulusal ve uluslararası belli kalite standartlarını dikkate almaktadır. Ürünlerimiz global ölçekte ilgi görmekte ve ülkenin dört bir yanına gönderilmektedir. Peki kaç çeşit iskele var?

ankara-iskele-ve-kalip-sistemleri

İskele tipleri, üretildikleri kategoriler dikkate alınarak çeşitlenmektedir. Örneğin bir dış cephe iskelesi üç kategoride incelenebilir. Bunlar; kamalı flanşlı iskele, modüler iskele ve H tipi iskele olarak sayılabilir. H tipi iskele nedir? Kolay kurulum özelliğiyle ön planda olan bu iskele tipi pimli bir yapıdadır. Yatay, dikey ve diyagonal öğelerden meydana gelen bir bağlantı sistemine sahiptir. Bu iskelelerde yardımcı öğe olarak metal kalaslar, ayarlanabilir ayaklar ve düz merdivenler kullanılabilmektedir.

Kalıp ve iskele projesini kim hazırlar? İlgili projeler çoğunlukla inşaat şirketlerinde çalışan mühendislerce hazırlanmaktadır. İskele firmaları arasında özel bir konumda yer alan Gürbüz İskele, uzun yıllara dayanan deneyimi ile danışmanlık ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.

TSE Standartlarına Uygun Ürün Yelpazesi

Güvenlik sistemleri TS EN 10219-1 normunun gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri olarak önceliğimiz, mülk veya teçhizata zarar veren kazaları ve kişisel yaralanmaları önlemektir.

  • Malzeme çıkartma platformu
  • İş güvenlik malzemeleri
  • İnşaat güvenlik ağı
ankara-iskele-ve-kalip-sistemleri

sayesinde her açıdan güvenli bir ortam oluşur. Böylece iş veriminizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Bir kalıp iskelesi veya sistemi; cephe, boya, mantolama veya izolasyon gibi işler için tercih edilebilir. Ayrıca duvar ve silo yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlerinde de en sık tercih edilen sistemler arasında yer alır.

2.el iskele fiyatları Ankara bölgesinde ne kadar? Ankara merkezli Gürbüz İskele, ürün çeşitliliğine büyük bir önem vermektedir. Ürünlerimiz, sıfır veya ikinci el olarak satın alınabilir ya da kiralanabilir. Örneğin cup lock iskele satın alma veya örümcek iskele kiralama gibi işlemlerinizi firmamız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kalıp sistemlerimiz ise aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Tırmanır Kalıp
  • Tek Taraflı Kalıp
  • Çelik Perde Kolon Kalıpları
  • Ahşap Kirişli Dairesel Kalıp
  • Perde Kolon Kalıp
-->