Dış Cephe İskele Sistemleri Fiyatları

Dış Cephe İskele Sistemleri Fiyatları

Dış cephe iskele sistemleri fiyatları, kullanılacak sisteme ve alana göre değişiklik gösterir. Kullanılan iskele tipi, kurulacağı alanın büyüklüğü ve yüksekliği iskele fiyatlarını belirler. Ayrıca, sisteme eklenecek güvenlik ekipmanları da fiyatlara etki eder.

Dış cephe iskele sistemleri fiyatları farklı projelere göre hesaplanır. Dış cephe iskelesi birçok sektörün temel elemanlarından biridir. Yüksekte çalışma gerektiren yerlerde güvenli bir çalışma alanı sunar. Tüm cephe ve duvar işleri, sıva işleri, tünel inşaatı, tersaneler gibi yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Kurulum sistemlerine göre sınıflandırılmış birkaç farklı güvenlikli iskele sistemi çeşidi bulunur.

Dış Cephe İskele Çeşitleri

Tam güvenlikli iş iskelesi, kurulum sistemlerine göre sınıflandırılır. Çalışılacak yüzeye ve çalışma alanına en uygun olan iskele sistemi tercih edilir. Güvenlikli dış cephe iskele sistemleri çeşitleri şunlardır;

  • Kamalı-flanşlı İskele: Yatay ve dikey boruların flanş, kurtağzı ve kama parçaları ile birleştirilmesiyle kurulan güvenlikli iskele sistemidir. Örümcek iskele olarak da adlandırılır. Kurulumu ve sökümü basit, yüksek taşıma kapasitesine sahip, mukavemetli bir iskele tipidir.
  • Modüler İskele: İç ve dış alanlarda kullanılabilen modüler iskele, tekerlekli tabana sayesinde hareket kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden geniş yüzeylerde çalışma hızına katkıda bulunur. Montaj, tesisat, restorasyon gibi işlerde kullanılır.
  • Güvenlikli H Tipi İskele: Ülkemizde çok tercih edilen bir model olan H tipi iskele sistemi, H şeklindeki çerçevenin, çapraz ve yatay bağlantılarla birleştirilmesiyle kurulur. Yüksek yapılarda tercih edilir. Tüm iç ve dış cephe işlerinde, baraj, gökdelen, enerji santrali inşaatlarında kullanılabilir.

Dış Cephe İskele Sistemleri Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Dış cephe iskele sistemleri fiyatları projenin gereksinimlerine göre değişiklik gösterir. Öncelikle hangi tip iskele sisteminin kullanılacağı seçilmelidir. Tercih edilen sistemin kurulacağı yüzeyin genişliği ve iskelenin çıkacağı azami yükseklik projelendirilir. Bu verilere göre m2 hesabı üzerinden fiyat dış cephe iskele fiyatı belirlenir. İnşaat güvenlik filesi, kişisel koruyucu ekipmanlar da iş güvenliği kurallarına uyulması için alınmalıdır.

Dış Cephe İskele Kiralama Fiyatları

Bazı projeler için tek seferlik inşaat iskelesi ihtiyacı olabilir. Yeni bir dış cephe iskelesi almak, tek seferlik kullanım için fazla maliyetli olabilir. Bu durumlarda dış cephe iskele kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gürbüz İskele olarak ihtiyacınıza en uygun iskele sistemlerinin projelendirmesini ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiş dış cephe iskelesi kiralama avantajı ile müşterilerimize sunuyoruz.

Dış Cephe İskele Standartları

Ürettiğimiz iskeleler ulusal ve uluslararası standartlara ve yönetmeliklere uygun bir şekilde üretilmektedir. Ürünlerimiz TS EN 12810-1 belgeli olup; TS EN 12810-2, TS EN 12811-1, TS EN 12811-2, TS EN 12811-3 TS EN 12811-4, EN 74-3 EN 74-1 standartlarına göre üretilmektedir.

Gürbüz İskele olarak projenize en uygun güvenlikli dış cephe iskele ve kalıp sistemleri çözümlerini sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın