Güvenlikli Dış Cephe İskele Sistemleri

Güvenlikli Dış Cephe iskele Sistemleri her türlü cephe çalışmalarında, sanat ve tarihi yapılara uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde, sanayi tesislerinde, gemi imalatı sanayisinde, asansör kuyularında ve dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde kullanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Dış cephe iskele sistemleri kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir.

Güvenlikli Dış Cephe iskele Sistemleri temel amacı, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin ve materyallerin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın hem de şirketin yararını gözetmektir.

Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir.

İş güvenliğinin günümüzde faaliyet gösteren inşaat firmaları ve çalışanları için ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir firma olarak uzun yıllardır başarıyla siz değerli müşterilerimize en kaliteli iskele kalıp sistemlerini sunmaya devam ediyoruz.

İnşaat İskele Üreticisi

Güvenlikli Dış Cephe İskele Sistemleri Nedir?

Her biri büyük bir titizlik ile tasarlanan ve en iyi kalite malzemeler kullanılarak üretilen iskele kalıp sistemlerimiz ile inşaatlarınızın güvenliğini hem sizin hem de çalışanlarınız için yüzde yüz sağlayabiliyoruz.

Güvenlikli Dış Cephe İskele Sistemleri ile yapılarda her kata saç kalaslar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır. Dış cephe iskele sistemleri TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun üretilmiştir.

Dış Cephe İskele Sistemleri Nelerdir?

Dış Cephe iskele Sistemleri Güvenlikli H Tipi İskele, Kamalı Flanşlı İskele ve Modüler İskele olmak üzere üç kısma ayrılmaktadır.

Güvenlikli H Tipi iskele Sistemi; her türlü cephe çalışmalarında, gemi imalat sanayisinde sanayi tesislerinde kullanılabilen çok amaçlı iş iskelesidir.

Kamalı-Flanşlı İskele sistemi; her türlü cephe çalışmalarında, sanat yapılarında, sanayi tesislerinde, asansör kuyularında, gemi yapım ve onarım işlerinde kullanılabilen çok amaçlı ve güvenlikli iş iskelesidir.

Yapıların iç ve dış kısımlarında her türlü montaj, tesisat ve restorasyon projelerinde kullanılan tekerlekli bir sistemdir.

Güvenlikli İskele Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Güvenlikli Dış Cephe iskele Sistemleri projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Dış cephe iskele sistemleri ürün grubumuz içerisinde yer alan kamalı ve flanşlı iskele modellerimiz ile aklınıza gelebilecek tüm cephe çalışmalarında yüksek güvenlik önlemleri ile faaliyetlerinizi gerçekleştirebilmenize imkân veriyoruz. Kamalı ve Flanşlı İskele, Modüler İskele ve H Tipi İskele sistemlerinde sektörün en cazip fiyat tekliflerini almak için firmamız ile görüşebilir ve irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın