İkinci El Dış Cephe İskele Fiyatları

İkinci el Dış Cephe İskele Fiyatları

İkinci el dış cephe iskele fiyatları iskelenin genel durumuna, ölçülerine ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Kullanılmış dış cephe iskelesi bazı durumlardaki kişiler için daha avantajlı olabilir. Satılık ikinci el dış cephe iskelesi almayı düşünenler bu yazımızda ayrıntılı bilgiye ulaşabilir.

İkinci el dış cephe iskele fiyatları yeni bir iskele fiyatından daha uygun olabilir. Fakat iskelenin kullanım amacı önemlidir. Bazı şirketler veya kişiler kısa süreli işler için iskele ihtiyacı duyabilir. Bu durumlarda yeni bir iskele yerine ikinci el dış cephe iskelesi almak daha avantajlı olabilir. Devamlı iskele kullanılan işleri olan firmalar ise sıfır dış cephe iskelesi alarak daha uzun ömürlü bir kullanım elde eder.

Dış Cephe İskele Çeşitleri Nelerdir?

İkinci el dış cephe iskelesi alacak kişiler, kullanım amacına göre farklı iskele çeşitlerinden tercih edebilirler. Dış cephe iskeleleri kurulum sistemine göre 3 çeşide ayrılır;

  • H tipi iskele: H şemalı çerçevelerin çapraz ve yatay bağlantılarla birleştirilmesiyle kurulur. Yüksek yapılarda ve kalın döşemelerde tercih edilebilir.
  • Kamalı flanşlı dış cephe iskelesi: Yatay ve dikey boruların, bağlantı elemanları kullanılarak kurulduğu iskele sistemidir. Geniş yüzeyler için tercih edilebilir.
  • Modüler İskele: Tekerlekleri sayesinde hareket kabiliyeti olan bu iskele sistemi, iç cephe, restorasyon ve tesisat işlerinde kullanılabilir.

İhtiyacınıza en uygun şekilde hizmet edecek dış cephe iskele sistemini tercih edebilirsiniz. İskele almadan önce ulusal ve uluslararası standartlarda üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

İkinci el Dış Cephe İskele Fiyatları Ne Kadardır?

İkinci el iskeleler belirli bir süre kullanıldıktan sonra satılan iskeledir. İkinci el iskele fiyatları iskelenin durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Dış cephe iskele sistemi fiyatları şu koşullara göre belirlenir;

  • İskelenin çeşidi,
  • İskelenin ölçüleri,
  • İskelede kullanılan güvenlik ekipmanları,
  • İskelenin daha önceki kullanım süresi,
  • İskelenin genel durumu ve sağlığı.

Bu durumlara göre iskele fiyatları belirlenir.

Maliyet açısından avantaj sağlayan bir başka yöntem ise iskele kiralama hizmetidir. Kiralık dış cephe iskelesi, geçici süreyle iskele ihtiyacı duyan kişiler tarafından tercih edilebilir. İstenilen çeşitte ve boyutlarda kiralanabilir. Kiralık iskele fiyatları kiralama süresi ve iskele özelliklerine göre değişiklik gösterir.

İkinci el Dış Cephe İskele Ankara

İkinci el dış cephe iskele satanlar arasında 30 yıllık deneyimi ile Gürbüz İskele de bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlarda ürettiğimiz dış cephe iskele sistemleri, kalıp altı iskeleler ve kalıp sistemleri ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlamaktayız. İhtiyacınıza uygun iskelelerin projelendirmesini, üretimini ve kurulumunu sağlıyoruz. Dış cephe iskele sistemleri, dış cephe iskele fiyatları ve ankara iskele kiralama hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-->