İnşaat İskelesi Sistemleri

İnşaat İskelesi Sistemleri Gürbüz İskele

Her türlü dış cephe, sanat ve tarihi yapı restorasyonları, sanayi tesisleri, köprü ve viyadük yapımı, tersane ve asansör kuyusu işlerinde kullanılan inşaat iskelesi sistemleri; basit kurulumlu, kolay sökülebilen ve rahatça taşınabilen sistemlerdir. TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun olarak üretilen inşaat iskelesi sistemleri, son derece güvenlidir. Hem çalışanlarınızı hem de çevreden gelen geçen insanların güvenliğini ve emniyetini sağlar.

İnşaat İskelesi Sistemlerinin Genel Özellikleri

Oldukça güvenli olan inşaat iskelesi sistemlerinin en önemli özellikleri şunlardır:

  • İnşaat iskelelerinin her katına saç kalaslar konulur
  • Kapaklı merdivenler katlar arasında güvenli geçiş sağlar
  • Sistem, tiji ile bağlanır
  • Montaj ve demontajı oldukça basittir
  • Yük taşıma kapasitesi yüksektir
  • Kolay depolanarak farklı projelere hazır hale getirilir
İnşaat İskelesi Sistemleri
İnşaat İskelesi Sistemleri

Türlerine Göre İnşaat İskelesi Sistemleri

İnşaat iskelesi sistemlerinin üç türü vardır:

Her türlü cephe çalışmalarında, tersanelerde ve sanayi tesislerinde kullanılabilen Güvenlikli H Tipi İskele Sistemi, çok yönlü bir iskele sistemidir.

  • Kamalı Flanşlı İskele Sistemleri

Kamalı Flanşlı İskele Sistemi; sanatsal ve tarihi yapı restorasyonları, sanayi işleri, tersane ve asansör kuyusu gibi farklı iş kollarında kullanılan işlevsel iskele sistemleridir.

  • Modüler İskele Sistemleri

Modüler İskele Sistemleri, tüm yapıların iç ve dış taraflarında hem tesisat hem restorasyon projelerinde kullanılır. Tekerleklidir.

İnşaat İskelesi Sistemlerinde Hizmet Kalitesi

Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri; her türlü inşaat işlerinde önemli bir yeri olan İnşaat İskelesi Sistemleri’ni 1986 yılından beri üretmektedir. Hangi inşaat iskelesi sistemini seçerseniz seçin, şirketimiz imalat, projelendirme, kurma ve sökme işlemlerini uzman ekibi ile yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde müşterilerimizin ekonomisini düşünen Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, ürünlerini satılık ve kiralık olmak üzere iki opsiyonla sunmaktadır. Satılık ve kiralık iskele sistemlerinin dışında ikinci el iskele sistemleri ile de müşterilerimiz için farklı çözümler üretmekteyiz.

Tam Güvenlik ve Emniyet

Şirketimiz; İnşaat İskelesi Sistemleri’nin projelendirilmesinden montajına ve demontajına kadar tam emniyet ve güvenlik ilkeleri hareket etmektedir. Hem çalışanlarınızın hem çalıştığınız mülkün hem de yapının etrafındaki insanların güvenliği önceliklidir. Bu noktada güvenlik ağı, iş güvenlik malzemeleri ve malzeme çıkartma platformu inşaat iskelesinin her aşamasında dikkat edilen hususlardandır.

Güvenlikli inşaat iskelesi üreten Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, size en iyi ve avantajlı fiyatlarla hizmet vermektedir. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, inşaat iskelesi sistemleri için telefon açıp randevu alabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın