İnşaat Kalıbı

İnşaat Kalıbı barajlar, tüneller, köprüler, yüksek istinat duvarları, çok katlı binalar, ufak yapılar ve silolar gibi yapıların inşasında kullanılabilir.

İnşaat Kalıbı, hem betona şekil vermek hem de betonu soğuyana kadarki süreçte bir arada tutmak amacıyla tasarlanan sistemlerdir. Günümüz yapıları ve İnşaat projeleri incelendiğinde, işlerin daha kısa sürede ve daha uygun fiyatlarla halledilmesi için İnşaat Kalıp Sistemleri gerekli materyallerdir. İhtiyacınız olan iskele, kalıp ve güvenlik sistemleri için Gürbüz İskele ile iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat Kalıbı Nedir?

İnşaatta Kalıp kullanım alanına ve faaliyetlerine göre değişiklik gösteren son derece geniş ve güvenli sistemlerdir. Kolay kurulum ve demontaj özelliğine sahip bu sistemler ile uygun maliyetli, hızlı ve etkili çözümlere sahip olacaksınız. Farklı boyutlarda ve farklı İnşaat Kalıp Malzemeleri ile hazırlanabilen bu ürünler özellikle kolon veya kat betonları atılırken tercih edilmektedir. İnşaat Kalıpları Nasıl Yapılır sorusu da müşterilerimiz tarafından bizlere yöneltilmektedir.

İnşaat Kalıbı
İnşaat Kalıbı

İnşaat Kalıp Sistemleri EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gaz altı kaynak robotları tarafından üretilmektedir. Fabrikasyon ürünü olduğundan dolayı hata payı yok denecek kadar azdır. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri garantisiyle sunduğumuz bu ürünler her türlü projeye uyum ve adaptasyon sağlayabilirler. Opsiyonel olarak farklı ölçü ve boyutlarda üretimi yapılabilir. Sunduğumuz yüksek ürün kalitesi ve standartları sayesinde güvenli ve etkili çözümlere İnşaat Kalıp Sistemleri sayesinde sahip olmanız mümkün.

İnşaat Kalıp Malzemeleri bu anlamda incelenmesi gereken bir diğer konudur. Bilindiği üzere yapılarda kalıp işçiliği ne kadar iyi olursa yapının dayanımı ve taşıyıcılığı o derece yüksek olur. Ancak bu denli bir işçiliğin sağlanabilmesi için yüksek kalite kalıp malzemeleri kullanılması gerekmektedir.  İnşaat Kalıp Malzemeleri çok fazla çeşitliliğe sahip olmasa da bu ürünlerin kombinasyonları çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Ahşap Kalıp Malzemeleri uygun fiyatıyla, kalitesiyle ve kolay taşıma imkanlarıyla en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

İnşaat Kalıbı Çeşitleri

İnşaat Kalıp Çeşitleri İncelendiğinde endüstriyel anlamda en çok ahşap ve Çelik Kalıp Sistemleri tercih edilmektedir. Bu sebeple Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak ürün yelpazemizi ve yüksek standartlarımızı bu sistemlerde değerlendirmekteyiz.

  • Tırmanır İnşaat Kalıbı
  • Tek Taraflı Kalıp
  • Çelik Perde Kolon Kalıpları
  • Ahşap Kirişli Dairesel Kalıp
  • Ahşap Kirişli Perde Kolon Kalıp

İnşaat Kalıbı Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçebilir. Birçok indirimden ve avantajdan anında yararlanabilirsiniz.

-->