Kolay Kurulum Dış Cephe İskeleleri

Kolay Kurulum Dış Cephe İskeleleri

Kolay kurulum dış cephe iskeleleri sayesinde dış cephe işlemlerinde ya da farklı inşaatlarda, kurulum ve projelendirme sorunları ile uğraşmak zorunda kalmadan yapılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay kurulum dış cephe iskeleleri kullanıcılara kolay montaj ve demontaj imkanları sunuyor. İskelelerin standart iskelelerden farklı olarak diyagonal platformlarla desteklenmesi, iskele üzerinde daha fazla yük taşınabilmesine de olanak sağlıyor. Gürbüz iskele ile iletişime geçerek projelendirme ve tek kullanımlık çözümler için kiralama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Kolay Kurulum Dış Cephe İskeleleri Avantajları

Dış cephe iskeleleri genel olarak tüm inşaat sektöründe, gemi inşaatlarında, şantiyelerde ve çeşitli restorasyon çalışmalarında kullanılıyor. Farklı iskele modellerinin, kullanıcılara sundukları avantajlar bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar, ihtiyacına uygun dış cephe iskelelerini tercih edebiliyor.  Kolay kurulum dış cephe iskeleleri, kurma ve sökme açısından kullanıcılara oldukça zaman kazandırıyor. Gürbüz İskele tarafından üretilen tüm iskeleler TS EN 10219 standartlarında üretilmektedir. Bu nedenle kullanıcılara kolay kurulum avantajları ile zaman kazandırırken aynı zamanda güvenlikten de ödün vermiyor.

Dış Cephe İskelelerinin Özellikleri Nelerdir?

Dış cephe iskeleleri, çok yüksek mesafelerde dış cephe işlemleri yapılabilmesine imkan sunan özel tasarım platformlardır. İskelenin üretim aşamasında kullanılan malzemeler ve tasarım detayları, iskelenin ne kadar ağırlık taşıyabileceği belirleyen en önemli faktörlerden bir tanesidir.

İskele kurulumu yapılırken, tüm dikey platformlar arasında 1 metre boşluklar bırakılmalı ve zeminle temas eden ayak kısımları zemine iyi oturtulmalıdır. Bunun ardından her iskele katına yatay platformlar, bu platformlar arasına ise mukavemet artışı sağlamak için diyagonal platformlar eklenmelidir. Bu sayede iskelenin taşıyabileceği toplam yük de arttırılır.

Dış cephe iskeleleri, kullanıcılarına farklı birçok avantaj sunuyor. İskele sistemlerinin saatler süren kurulumlarına rağmen, kolay kurulum iskeleler, aynı yükseklikte iskelelerin çok daha kısa sürede kurulabilmesine olanak sağlıyor.

İskeleler arasında kullanılan diyagonal profiller sayesinde, iskelenin taşıma kapasitesi normal iskelelere kıyasla birkaç kata kadar arttırılmaktadır. Böylece dış cephe uygulamasında ihtiyacınız olan tüm malzemeleri taşıyabilecek iskeleler kullanabilir, projenizi planlanan tarihinden daha erken sürelerde tamamlayabilirsiniz.

Dış cephe iskelelerinde TS EN 10219-1 ve TS EN 10219-2 standartları uygulanmaktadır. Bu sayede iskele üzerinde kaç metre yükseklikte olursa olsun, çalışan personelin can güvenliği sağlanır.

Güvenilir kalite standartlarında, kolay kurulum avantajı sunan birbirinden farklı dış cephe iskelelerine Gürbüz İskele ayrıcalıkları ile sahip olmak için siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın