Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri

Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri ile birlikte siz de hızlı, etkili ve her anlamda ekonomik yollarla hizmet almak ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz! Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri olarak sunduğumuz yüksek standartlardaki hizmetler ve kolay kurulum avantajlarına sahip sistemlerimizle ile birlikte sizlerin hizmetindeyiz.

Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri kullanmanın temel özelliği kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenli olmasıdır. Sistemlerin tamamı tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın hem de şirketin yararını gözetmektedir. İş güvenliği konusunda son derece geliştirilmiş olan bu sistemde, olası iş kazalarını önleyici tedbirler en üst düzeye çıkarılmıştır.

Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri Nelerdir?

 

  • Dış Cephe İskele Sistemleri
Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri
Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri

Dış Cephe İskele Sistemleri her türlü cephe çalışmalarında, sanat ve tarihi yapılara uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde, sanayi tesislerinde, gemi imalatı sanayisinde, asansör kuyularında ve dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde kullanılanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Dış cephe iskele sistemleri kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir. Her kata saç kalaslar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır. Dış cephe iskele sistemleri TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standardına uygun üretilmiştir.

  • Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri; mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme sisteminde kullanılan ideal sistemlerdir. Kolay kurulumu, yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi, kolay depolanması ve farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle diğer iskele sistemlerine nazaran en çok tercih edilen sistemlerimiz arasındadır. Kalıp Altı İskele Sistemleri çok amaçlı olup kurulması, sökülmesi, defalarca kullanılması, ekonomikliği ile kanıtlanmış kalitesiyle çağdaş inşaatların vazgeçilmez bir yapı elemanıdır. Döşeme ve kiriş altında taşıyıcı iskele olarak kullanılır.

  • Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri TS EN 10219-1 normunun gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri olarak önceliğimiz, mülk ve teçhizata zarar veren kazaları ve kişisel yaralanmaları önleme politikası ile hareket etmektir.

  • Kalıp Sistemleri

Kalıp Sistemleri kullanım alanlarına ve faaliyetlerine göre değişiklik gösteren son derece geniş ve güvenli sistemlerdir. Güvenlikli iskele cephe, boya, mantolama ve izolasyon işlerinde, duvar yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlemlerinde, silo yapımında en çok kullanılan sistemler arasında yer alır. Kalıp Sistemleri hızlı bir kuruluma sahip olmasıyla ve çelik iskele sistemi sayesinde zamandan tasarruf sağlamasını yanında, uzun ömürlü olması nedeniyle toplam maliyetler göz önüne alındığında oldukça ekonomiktir. Uygun fiyatlarla Gürbüz İskele-Kalıp Sistemleri tarafından siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir. Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalı fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın