Çerçeve Tipi Cephe İskelesi

İnşaat İskelesi Kiralama

Çerçeve tipi cephe iskelesi TS EN 12810-1, TS EN 12810-2, TS EN 12811-1 ve TS EN 12811-2 standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir. İskele Sistemi TSE belgesine sahiptir. Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri tarafından üretimi sağlanan bu ürün, cephe uygulamalarında kullanılan çerçeve tipi güvenlikli bir dış cephe iskele sistemidir. İş güvenliği konusunda son derece geliştirilmiş olan bu sistemde, olası iş kazalarını önleyici

Çerçeve Tipi İskele

tedbirler en üst düzeye çıkarılmıştır.

Çerçeve tipi cephe iskelesi temel amacı, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamak ve hem çalışanın hem de şirketin yararını gözetmektir.

Çerçeve tipi cephe iskelesi kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir. Her kata saç kalaslar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır. Her türlü cephe çalışmalarında, sanat ve tarihi yapılara uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde, sanayi tesislerinde, gemi imalatı sanayisinde, asansör kuyularında ve dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde kullanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır.

Güvenlikli Çerçeve Tipi Cephe İskelesi

Sistem Özellikleri;

Sistemin her modülünde diz ve bel seviyesinde olmak üzere iki adet yatay eleman bulunmaktadır. Sistemde

Çerçeve Tipi Cephe İskelesi
Çerçeve Tipi Cephe İskelesi

kapaklı ve merdivenli çelik platformlar kullanılarak, çalışma katları arasında geçiş güvenliği ve kolaylığı sağlanmıştır. Her çalışma katında yan yana 2 adet sabit çelik platform bulunmaktadır. Bu platformlar kilitli şekilde çalışmaktadır ve çalışma esnasında sistemden sökülmeleri mümkün değildir. İskelede hassas yükseklik ayarı yapılabilen taban mesnetleri ile başlangıç ayakları üzerine kurulmaktadır.

Güvenlik açısından kenar çerçevelerde yan korkuluk elemanları, çalışma platformlarından malzeme düşmesini engellemek içinse her kısımda 15 cm yüksekliğinde çelik topuklar kullanılmaktadır. Sistem, cepheye özel vidalarla ve bağlantı elemanları ile sabitlenmektedir. Sizde en uygun fiyatlarla ve en yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetlerin tamamından tek bir telefonla yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Çerçeve cephe iskelesi projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir. Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalı fiyatlardan haberdar olmanız mümkün.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın