Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları

Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları

Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları istenilen ölçülere göre kolaylıkla hazırlanır ve ayarlanır. Tekrar tekrar kullanabileceğiniz ve mükemmel neticeler alabileceğiniz sistemlerin başında gelmektedir. Endüstriyel perde ve kolon kalıpları ile hem malzeme israfını engelleyebilir hem de maddi olarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Proje başlangıcında hazırlanan panolar, proje sonuna dek demonte edilmeden vinç ile kolayca taşınır, bu sayede işçilik ve zamandan kazanılır. Kalıp yüzeyi geniş ve düz olduğu için pürüzsüz ve deformasyonsuz bir beton yüzeyi elde edilir. İhtiyaçlarınıza özgü veya dairesel kolon kalıpları oluşturabilirsiniz.

Ahşap Kirişli Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları

Ahşap Kirişli Endüstriyel Perde Kolon Kalıpları çağımız teknolojisinde kullanılan en yaygın kalıp sistemidir. İmalâtta sirkülasyon hızı yüksektir. Beton yüzeyinde düzgün, temiz ve deformasyonsuz bir sonuç elde edildiği için sıvaya gerek kalmaz. Bir projede kullanılan kalıp sisteminin başka bir projeye uyumu kolaydır. Sistem farklı beton basınçlarına göre tasarlanabilir. Sistem istinat duvarları, yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar, köprü ve viyadük ayakları ve silolar gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

  • Sistem Özellikleri

Ahşap Kirişli Kalıp Sistemi plywood, çelik kuşak ve H20 ahşap kiriş olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. İtme ve çekme özelliğine sahip payandalar ile kalıp teraziye alınır. Beton basıncı Tie-Rod somunu, Tie-Rod mili ve çelik kuşaklar ile karşılanır.

Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları
Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları

Ahşap Kirişli Kalıp Sistemi ile düz, açılı ve dairesel perdeler dökülebilir. Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları çalışma konsolu ile emniyetli ve kolay beton dökümü sağlanır. Sistem kalıp projelerinize göre firmamız tarafından tasarlanır. Tasarımlarımızda perdelerde 50 kN/m², kolonlarda 90 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Pano ebatları büyüdükçe kalıp sirkülasyon hızı artar. Kalıp yüzeyi geniş ve düz olduğu için pürüzsüz bir beton yüzeyi elde edilir. Rezervasyon elemanları ile özel kesitli veya dairesel kolon kalıpları oluşturmak mümkündür. Az işçilik ile düzgün ve kaliteli yüzeyler elde edilir.

Ekonomiktir, kullanışlıdır ve hızlıdır. Üretimlerimizde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Sistem özel antipas boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır. Ahşap Kirişli Kalıp Sistemi farklı projelere ve dayanımlara göre uyarlanabilen esnek bir sistemdir. Aynı parçaları kullanarak farklı projelerinizi çözmek mümkündür. Çelik kuşaklarda NPU100 U demiri kullanılmaktadır.

Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıpları projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir. Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden ve kampanyalı fiyatlardan haberdar olmanız mümkün.

Facebook | instagram | Twitter | YouTube |

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın