İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri bir inşaatın olmazsa olmaz yapı taşlarıdır. İnşaatlarda kullanılan iskele ve kalıp sistemleri, emniyet ve koruma amacıyla kullanılır ve personelin kaza-yaralanma ihtimalini minimuma indirmektedir. Ayrıca kullanılan malzemeyi koruyarak firmanın yararını gözetir.

İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri özellikle kolay kurulum ve kolay demontaj özelliğiyle birçok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.

GÜRBÜZ İskele Kalıp Sistemleri 1986 yılından günümüze, inşaat iskelesi ve inşaat kalıp sistemleri imalatı yapmaktadır. Ayrıca projelendirme ve süpervizörlük hizmetleri yanı sıra, inşaat sonrası faaliyetleri ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren öncü kuruluşlardan birisidir.

İşletmemiz; aylık 30.000 m² cephe iskelesi, 40.000 m³ kalıp altı iskelesi ve 10.000 m² perde kolon kalıbı üretebilme kapasitesine sahiptir. Ankara’da 15.000 m² alanda kurulu olan fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. En ekonomik fiyatlarla inşaat iskele ve kalıp sistemlerine sahip olmak istiyorsunuz. Hem zamandan kazanmak hem de ekonomik açıdan kar etmek istiyorsunuz. Hız ve güven sizin için en önemli faktörler. Doğru yerdesiniz!

inşaat iskele ve kalıp sistemleri 1

İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri Nedir?

Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri 1986’da ilk çelik iskeleyi üretti. O zamandan beri, ürün tabanımız, çeşitli iskele kullanıcılarına hizmet vermek için bir dizi ürüne dönüştü. Gürbüz İskele kalıp sistemleri sorunlarınız için en yenilikçi çözümlere sahiptir.

Ürünlerimiz ile bir asırdan uzun süredir ses getirmeye devam ediyoruz. En son teknolojileri, üstün mühendisliği ve 30 yılı aşan deneyimi bir araya getiren Gürbüz iskele kalıp sistemleri, aşağıdaki sektör lideri ürün gruplarını gururla sunar.

İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri Nelerdir?

  • Dış Cephe İskele Sistemleri

Dış cephe iskele sistemleri kurulumu basit, hızlı ve her açıdan güvenlidir. Her kata metal platformlar koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemin sabitlenmesi için duvar bağlantı tiji kullanılır.

  • Kalıp Altı İskele Sistemleri

Kalıp Altı İskele Sistemleri; mantar, asmolen, kirişli vb. her türlü döşeme sisteminde kullanılan ideal sistemlerdir. Kolay kurulumu, yüksek miktarda yük taşıma kapasitesi nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. Kolay depolanması ve farklı projelere hızlı bir şekilde adapte edilmesiyle en çok tercih edilen sistemlerimiz arasındadır.

  • Kalıp Sistemleri

Kalıp Sistemleri kullanım alanlarına ve faaliyetlerine göre değişiklik gösteren son derece güvenli sistemlerdir. Güvenlikli iskele cephe, boya, mantolama ve izolasyon işlerinde, duvar yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlemlerinde, silo yapımında en çok kullanılan sistemler arasında yer alır. Özellikle son yıllarda açık hava reklamcılığında, tribün ve sahne oluşturulmasında değerlendirilmektedir.

  • Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri temel amacı, tam emniyet ve tam koruma ilkesiyle kişilerin yaralanmalarını önlemek, kullanılan malzemenin korunmasını sağlamaktır. Güvenlik Sistemleri TS EN 10219-1 normunun gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

inşaat iskele ve kalıp sistemleri 2

İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri Kalite Standartları

Sistemlerimizin tamamı, TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Sistemlerimiz kullanılacak inşa bölgesinde veya şantiyede yerlerine monte edilirken TS EN 10219-2 normuna uygun biçimde yerleri belirlenmeli ve monte edilmelidir. Bu nedenle Projelendirme ekibimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde olacaktır.

İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri Hizmetlerimiz

İskele endüstrisi konusundaki tecrübemizi ve sorunlara karşı ürettiğimiz çözüm deneyimimizi kullanarak, müşterilerimizin artan ihtiyaçlarına uyacak tüm hizmetleri karşılamaya çalışıyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizin kalitesi, tecrübemizden güç almaktadır.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın