Satılık İskele

Satılık iskele sistemleri; dış cephe işlerinde, sanatsal ve tarihsel yapıların restorasyonunda, gemi inşaatında, köprü ve viyadük işleri ile sanayi tesislerinde kullanılabilmektedir. Güvenlikli iskele veya merdivenli iskele gibi farklı seçenekler açısından projelerinize en çok hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz.

Satılık iskele Ankara şehrinde nereden alınır? Ankara Kahramankazan merkezli firmamız, pek çok iskele çeşidini ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır. İskele ve kalıp sistemlerimiz farklı sektörlerde farklı ihtiyaçlar için kullanılabilmektedir. Örneğin kalıp sistemleri tünel, baraj, köprü, çok katlı bina veya silo gibi yapıların inşaatlarında kullanılabilmektedir.

Kalıp altı iskele sistemleri ise genellikle santral, köprü ve viyadük gibi yüksek uzunluklarda çalışılan projelerde kullanılmaktadır. Bu sistemler yüksek ve ağır döşemelerde dahi son derece emniyetli bir şekilde çalışmasıyla bilinmektedir. İskeleler defalarca kez kullanılabilen oldukça pratik ürünlerdir.

İnşaatlarda kullanılan kalıp ve iskeleler hem emniyeti sağlama hem de işleri pratik bir hale getirme noktasında son derece işlevseldir. Sistemler hem güvenlik hem de dayanıklılık açısından belli standartlar dikkate alınarak üretilmelidir. Kendi ürettiğimiz sistemler TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 kuralları dikkate alınarak tasarlanmaktadır.

Firmamızın ilk ürettiği sistemler çelik iskelelerdir. O günden bu yana üretimdeki çeşitliliğimiz artmış ve bir ürün grubuna dönüşmüştür. Peki iskele fiyatı ne kadar? Fiyat konusu birkaç faktörle yakından ilişkilidir. Bunlar arasında iskelelerin büyüklüğü, tipi ve satıcı firmanın fiyatlandırma politikaları bulunmaktadır. Güncel fiyatlar hakkında bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Satılık İskele Sistemleri

Satılık inşaat iskelesi fiyatları, belli faktörlerden etkilenebilmektedir. İşçilik ve nakliye giderleri, iskele sisteminin türü, boyutu ve teknik özellikleri bu noktada etkilidir. Firmamızca üretilen iskele ve kalıp sistemleri iki kategoride sunulmaktadır;

  • Satılık dış cephe iskele sistemleri
  • Satılık kalıp altı iskele sitemleri

İskele kalıp sistemleri satın alımında birtakım hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Böylece hem çalışanların hem de üzerinde çalışılan yapının güvenliğine katkıda bulunulabilir. İskele sistemlerinin güvenlik detayları dikkate alınarak üretilmesi son derece önemli bir konudur.

İskelelerin yük taşıma kapasiteleri de yüksek olmalıdır. Dış cepheye iyice sabitlenmeli ve üretiminde kaliteden ödün verilmeyen malzemeler kullanılmalıdır. İskele sistemlerinin kenarlarında güvenlik için kapak olmalı ve bu sistemler TS EN 10219-1 ve TS EN 10219-2 standartlarına uygun olarak üretilmelidir.

Satılık İskele

“Satılık Dış Cephe İskelesi”

Her türlü dış cephe işlerinizde kullanabileceğiniz iskele sistemleri, yerleşim bölgesi içerisinde yayaların can güvenliğini sağlamaktadır. Sistem, yatay ve diyagonal elemanlar, saç kalas, kapaklı merdiven, yan korkuluk ve tekmelikten oluşmaktadır. Saç kalaslar ve kenar korumaları güvenli ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlar. Güvenli geçişler, kapaklı merdivenler sayesinde yapılır. Sistem duvara bağlantı tijleri ile sabitlenir. Dış cephe iskele çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • H tipi iskele
  • Kamalı flanşlı iskele
  • Modüler iskele
  • Alüminyum iskele

Kiralık ve satılık iskele seçenekleri mevcut mu? Evet, Gürbüz İskele bu ürünleri hem sıfır hem de ikinci el olarak ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Ayrıca kiralama seçeneği de mevcuttur. Garantili ve uzun ömürlü sistemlere sahip olabilmek için sıfır ürünlerin satın alınması tavsiye edilmektedir. Ancak daha uygun fiyatlı olmasından ötürü ikinci el iskele sistemleri de rağbet görmektedir.

-->