Kalıp Sistemleri kullanım alanlarına ve faaliyetlerine göre değişiklik gösteren son derece geniş ve güvenli sistemlerdir. Güvenlikli iskele cephe, boya, mantolama ve izolasyon işlerinde, duvar yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlemlerinde, silo yapımında en çok kullanılan sistemler arasında yer alır. Özellikle son yıllarda açık hava reklamcılığında, tribün ve sahne oluşturulmasında, gemi inşası ve bakım onarımlarında, asansör boşluklarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında rahatlı ve güvenilir bir iş üretimini sağlamak için kullanılabilecek çok amaçlı bir iskele sistemedir.

Kalıp Sistemleri hızlı bir kuruluma sahip olmasıyla ve çelik iskele sistemi sayesinde zamandan kazandırırken, ayrıca uzun ömürlü olması nedeniyle toplam maliyetler göz önünde bulundurularak oldukça ekonomik fiyatlarla sizlerin hizmetinde. Güvenli bir iş ortamı sağlamak amacıyla kullanılabilecek, kolay kurulup sökülebilen ve fazla yer kaplamadan stoklanabilen bir iskele sistemidir. Kalıp Sistemleri hiçbir ekstra alet gerektirmeden kolay bir şekilde kurulup sökülebilmek üzere dizayn edilmiştir.  Opsiyonel olarak farklı ölçü ve kalıplarda üretim yapılabilir. Dayama aparatı sayesinde inşaat duvarıyla iskele arasındaki mesafeyi istediğiniz şekilde ayarlamanız mümkün. Ayarlanabilir dayama aparatı, çelik dübel sistemi ile duvara sabitlenir ve inşaat sonrası duvarda herhangi bir iz bırakmaz.

Kalıp Sistemleri EN ISO 3834-3 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotları tarafından üretilmektedir. Her türlü projeye uyum ve adaptasyon sağlar. Kalıp Sistemleri elle taşınabilir olmasının yanı sıra vinç yardımıyla da taşınabilir.

Kalıp sistemleri projelendirme ve kiralama hizmetleri ile birlikte Gürbüz İskele ve Kalıp Sistemleri Türkiye’nin en çok tercih edilen isimlerinden birisi haline geldi. Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir. Sizde en uygun fiyatlarda, en yüksek standartlara ve kaliteye sahip bu hizmetlerden anında yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kalıp Sistemleri Nelerdir?

Ahşap kirişli perde kalıbı kullanım alanı son derece geniş ve güvenli bir sistemdir. Sistemi vinçle ve elle taşınır şekilde tasarlamak mümkündür. Çağımız teknolojisinde kullanılan en yaygın kalıp sistemidir.

Ayarlı dairesel perde kalıbı değişen çaplarda dairesel perdelerin bulunduğu Projelerde uygulanan ekonomik, hızlı ve pratik çözümler sağlayan bir sistemdir.

Çelik perde kalıbı uzun ömürlü ve sıva gerektirmeyen düzgün beton yüzeyler elde etmek için kullanılan ideal bir sistemdir. Montaj ve demontajı son derece hızlı ve basit olup perde, kolon, kiriş ve döşemelerde güvenli çalışma imkanı sunmaktadır.

Tek taraflı kalıp yer problemi ile sadece tek tarafına kalıp konulan perdelerde, barajlar, köprüler ve yeniden yapılanan bölgelerde, yeraltı otoparklarındaki perdelerde kullanılan bir sistemdir.

Tırmanır kalıp tırmanma askıları ile betona sabitlenen tırmanma konsollarının üzerinde oluşturulan platform sayesinde hem perde kalıbının oturacağı bir yüzey elde edilmekte, hem de güvenli ve emniyetli bir çalışma alanı sağlamaktadır. Bir seferde dökülemeyen yüksek yapılarda kullanılır.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Şimdi Ara! | Bize Hemen Ulaşın